600 TL klavye önerisi

Bütçe
600

Burkut0

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar MK61 siparişimi iptal ettim. Biraz daha bütçe toplayıp daha kaliteli bir klavye alacağım. Hangi Switch'i seçmeliyim? Mavi ve yeşil istemiyorum. Ağır olmasın çok sesli olmasın oyun için olsun. Bulabildiğim birkaç tanesini yazıyorum buraya. Bu arada kahverengi Switch mi daha iyidir yoksa kırmızı Switch mi? Sarı nasıl acaba çok sesli midir? Bir süre bekleyebilirim. Numpad tuşları çok önemli değil benim için. Kullanmıyorum.

1- anne Pro 2 - bu klavyeyi kuponla 600 civarına indirebiliyorum.

2-AOC GK500 RGB - bu klavye nasıl? Bunun hakkında düşünceniz nedir?
3-Gigabyte Aorus K1 Cherry MX Red Switch - bu klavye indirimlerde 600'e düşüyormuş.

4-Cooler Master CK530 V2 Red Switch - bu klavye daha geçen fiyatı düştü 550 civarıydı sanırım.

Driver konusu hakkında şunları söylemek istiyorum. Corsair Void Elite Surround kulaklığım var ve Rival 310 mouse a sahibim. Bu klavyelerin driverları iyi midir?

Aorus K1 veya Kemove Snowfox 61 öneririm.

Aorus K1 veya Kemove Snowfox 61 öneririm.

Bu Kemove mu daha iyi yoksa Anne Pro 2 mi ? Ayrıca diğer ekipmanlarım siyah ağırlıklı bu yüzden siyah daha mantıklı olur öyle değil mi ?

Yazılım hariç birçok konuda Kemove daha üstün. Ekipmanlar ağırlıklı olarak siyahsa klavyeyi de siyah almanız daha iyi olur.
Yazılım konusunda bu klavyenin yazılımı yok mu ? Mesela Kemove hangi yönlerden üstün ? Ayrıca bildiğiniz kupon var mı ? BGRATON dışında ?

Mesela Kemove hangi yönlerden üstün?
Öncelikle switchleri değişiyor. Anne Pro 2'ye göre en büyük artısı bu. Memory foam denen şey hazır olarak geliyor. Son olarak ise çok daha büyük bir bataryaya sahip. Kemove klavyenin aklıma gelen artıları bunlar.
Yazılım konusunda bu klavyenin yazılımı yok mu?
Yazılımı var lakin en son Anne Pro 2 kadar iyi bir yazılım değildi. Yine de iş görür. Bunları göz önünde bulundurarak Kemove'nin daha üstün olduğunu söyleyebilirim.
Ayrıca bildiğiniz kupon var mı?BGRATON dışında ?
Ben de klavyeyi alırken o kuponu kullandım. Onun dışında bir kupon bilmiyorum.

Bu arada Turkey Direct Mail'i seçmeyi ve klavyeyi teslim aldıktan sonra parayı onaylamayı unutmayın.

Öncelikle switchleri değişiyor. Anne Pro 2'ye göre en büyük artısı bu. Memory foam denen şey hazır olarak geliyor. Son olarak ise çok daha büyük bir bataryaya sahip. Kemove klavyenin aklıma gelen artıları bunlar.

Yazılımı var lakin en son Anne Pro 2 kadar iyi bir yazılım değildi. Yine de iş görür. Bunları göz önünde bulundurarak Kemove'nin daha üstün olduğunu söyleyebilirim.

Ben de klavyeyi alırken o kuponu kullandım. Onun dışında bir kupon bilmiyorum.

Bu arada Turkey Direct Mail'i seçmeyi ve klavyeyi teslim aldıktan sonra parayı onaylamayı unutmayın.
Teşekkürler Kemove a karar kıldım .

Yeni konular

Geri
Yukarı