600 TL klavye önerisi

Bütçe
600

Ahmet Yorulmaz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar maksimum 600 TL bütçem var klavye için. İtopya'daki bu üründe çok hoşuma gitti fakat kullanışlılığı nasıldır bilemedim. Şimdiki klavyem yarı mekanik denen raynox markalı bir klavye. Biraz sert geliyor tuşları. Razer Blackwidow V3 Green Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye| ITOPYA.COM bu nasıldır sizce değerli yorumlarınızı bekliyorum.
Klavye gayet güzel ve kaliteli. Şahsen öneririm. Klavye green switch olduğu için çok fazla ses çıkarıyor diye biliyorum. Eğer gürültüden rahatsız olmuyorsanız kesinlikle alın derim ben .

Benim şu anki kullandığım klavye bu arkadaşlar. Bununla Razer'in arasında önemli derecede fark olur mu? Bir de bunun yaptığı ses ile Razer'in yaptığı Click sesi farkı var mıdır? Hangisi daha çok ses çıkarır. Bunları da yanıtlama imkanınız varsa çok müteşekkir kalırım arkadaşlar.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-01-26 at 15.00.31.jpeg
    WhatsApp Image 2022-01-26 at 15.00.31.jpeg
    229,5 KB · Görüntüleme: 41
Benim şu anki kullandığım klavye bu arkadaşlar. Bununla Razer'in arasında önemli derecede fark olur mu? Bir de bunun yaptığı ses ile Razer'in yaptığı Click sesi farkı var mıdır? Hangisi daha çok ses çıkarır. Bunları da yanıtlama imkanınız varsa çok müteşekkir kalırım arkadaşlar.
Tabii ki fark olur. Hem de ne fark.

Arada çok ciddi kalite farkı olacaktır.Klavyenin tam modelini söylerseniz daha detaylı farkları söyleyebiliriz.

Hocam kaç yıldır kullanıyorsunuz bu klavyeyi?

Geri
Yukarı