600 TL klavye seçimi

Bütçe
600

Ahm3tBey

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar bana uzun ömürlü bir klavye lazım. Ben iki tane klavye buldum, biri red biri Blue Switch. Ancak aralarında 150 lira gibi bir fiyat farkı var. Bunun tek sebebi diğerinin red Switch olması mı? Bir de bu ikisinden hangisi beni daha çok idare eder? Genelde eşyalarıma çok dikkatli davranırım.

Dostlar bana uzun ömürlü bir klavye lazım. Ben iki tane klavye buldum, biri red biri Blue Switch. Ancak aralarında 150 lira gibi bir fiyat farkı var. Bunun tek sebebi diğerinin red Switch olması mı? Bir de bu ikisinden hangisi beni daha çok idare eder? Genelde eşyalarıma çok dikkatli davranırım.

KB857l kullanıyorum yaklaşık 1 haftadır memnunum öneririm kronik sorunu var mı bilmiyorum 1 haftadır falan kullandığım için de bende sorun olmadı demenin pek bir mânası yok.

Blue switch daha sesli bir yapıda hocam. Ben Gamenote tercih etmenizi öneririm. Forumda baya önerilen bir klavye zaten. Sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Geri
Yukarı