600 TL koçluk için fazla mı?

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
Mezunum, 2 aydır koçluk alıyorum ve gayet memnunum ama fiyatı biraz tuzlu. 600 TL gibi bir fiyatı var. Beni sürekli takip ediyor ve benimle ilgileniyor. Her hafta yeni detaylı program hazırlıyor. Koçluk almasam çalışmaya erken başlayamazdım asla. Koçum sınava çalışmaya erken başlattı hedefim çok yüksek diye. Ben eylül gibi çalışırım falan diye düşünüyordum ama çalışmaya 27 Haziran'da başladık. Yani çalışmaya sınavdan 1 hafta sonra başladık. Beni takip eden birisi olması güzel çünkü üzerimde bir sorumluluk hissediyorum. Bir baskı oluşuyor üstümde ders çalışmak için. Koçluk almasaydım yaptığım programa uymazdım ve beni takip eden birisi olmadığı için düzensiz çalışırdım. Sizce 600 TL çok mu?

Aylık hocam haftalık değil.
Aylık asgari ücretin 5.500 tl olduğu zamanda 600 tl gerçekten uygun bir ücret. Yazdıklarına göre çok yardımı olmuş. Bence bırakmamalısın. Ailenin durumunu rahatsız etmiyorsa kesinlikle devam et. Sana katacağı şeyler bu miktar bir paradan fazlası olur.

Aylık asgari ücretin 5.500 tl olduğu zamanda 600 tl gerçekten uygun bir ücret. Yazdıklarına göre çok yardımı olmuş. Bence bırakmamalısın. Ailenin durumunu rahatsız etmiyorsa kesinlikle devam et. Sana katacağı şeyler bu miktar bir paradan fazlası olur.
2 ayın ücretini ailemden aldım da bundan sonra kendim ödemeyi düşünüyorum aileme yük olmamak için. Makale yazarlığı yapıyorum. Oradan kazandığım para ile ödemeye çalışacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı