YKS için koçluk almak mantıklı mı?

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
Aylık 300 TL'ye bir koçla anlaştım. 1 hafta deneme süresiydi ve bana iyi gibi geldi. Mezunum evde çalışıyorum ve kendi kendime evin rahatlığına kapılıp çalışmıyordum. Koçluk alınca bir anda 2-3 saatten 9-10 saate çıkmaya başladım ve sürekli takip olunca daha sıkı sarılıyorum ders çalışmaya. Haftada 1 telefon görüşmesi yapıp yeni program oluşturuyor. Sizce aylık 300 TL fazla mı yoksa uygun mu? Bu arada kendisi 15 yıllık uzman rehber öğretmenmiş.

İşine yarıyorsa oldukça uygun, bunun yarısı kadar işe yaramayıp katlarca para alan dershaneler mevcut.
Hocam bundan önceki koçum 650 TL almıştı. Ama hiç memnun kalmadım kendisi derece öğrencisi aslında koç bile değil yani. TR de ilk 100 e girmesi ilgimi çekti ve o yüzden almıştım. Ne programı iyi ne takip ediyor boş yani. Paramı çöpe atmışım resmen. Kafasına göre cevap veriyor ya da vermiyor. Programa şu saatte şu derse çalış şeklinde basit genel geçer bir program yapmış.

Hocam bundan önceki koçum 650 TL almıştı. Ama hiç memnun kalmadım kendisi derece öğrencisi aslında koç bile değil yani. TR de ilk 100'e girmesi ilgimi çekti ve o yüzden almıştım. Ne programı iyi ne takip ediyor boş yani. Paramı çöpe atmışım resmen. Kafasına göre cevap veriyor ya da vermiyor. Programa şu saatte şu derse çalış şeklinde basit genel geçer bir program yapmış.

Hocam bazı insanlar aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor bazısı ise gram hak etmiyor.

Hocam bundan önceki koçum 650 TL almıştı. Ama hiç memnun kalmadım kendisi derece öğrencisi aslında koç bile değil yani. TR de ilk 100 e girmesi ilgimi çekti ve o yüzden almıştım. Ne programı iyi ne takip ediyor boş yani. Paramı çöpe atmışım resmen. Kafasına göre cevap veriyor ya da vermiyor. Programa şu saatte şu derse çalış şeklinde basit genel geçer bir program yapmış.
Elemanın derdi senin başarını artırmak değilmiş demek ki, ayrıca başarılı olmakla birine rehberlik etmek farklı şeyler. İyi bir rehber bulmuşsun devam etmeni öneririm.

Geri
Yukarı