600 TL kulaklık önerisi

Spariş verdim çoktan dönüştürücü var zaten biraz tuh bir görüntü olacak ama yapacak bir şey yok :D

Hocam mikrofonda sorun çıktı kulaklık iadesi deneyeceğim İtopya sorun çıkarırsa bir de sizin attığınız ses kartını alacağım çünkü telefonda taktım böyle bir sorun yoktu mikforn sesimi çok zor algılıyor ve aşırıcı cızırtı var.

Allah Allah iade deneyin hocam belki de ses kartı problemlidir direkt bilgisayara taktıgınızda da mı aynı sekilde veriyor sesi acaba?

Allah Allah iade deneyin hocam belki de ses kartı problemlidir direkt bilgisayara taktıgınızda da mı aynı sekilde veriyor sesi acaba?

Eski bir telefonda denedim cızırtı yok ama bilgisayarda çok fena cızırtı var iadeyi başlattım ses kartını yarın kargoya vereceğim. Kulaklığıda iade etmeye çalışacağım edemezsem sizin attığınız ses kartını deneyeceğim.

Eski bir telefonda denedim cızırtı yok ama bilgisayarda çok fena cızırtı var iadeyi başlattım ses kartını yarın kargoya vereceğim. Kulaklığıda iade etmeye çalışacağım edemezsem sizin attığınız ses kartını deneyeceğim.

İyi olur hocam umarım iade edebilirsiniz ikisini de. Ama kulaklıktan ben memnunum şu ana kadar.

Geri
Yukarı