600 TL mekanik klavye önerisi

Hpnin fiyatı böyle iken ilk tercihiniz o olsun.
Hocam 600'e bile zor cikiyorum. Sizce james donkey klavye kötü mü? Ayrica 700e çok çok zorlayıp cherry almak mantıklı mi? Cidden çok büyük bir fark oluyor mu?

Hocam 600'e bile zor cikiyorum. Sizce james donkey klavye kötü mü? Ayrica 700e çok çok zorlayıp cherry almak mantıklı mi? Cidden çok büyük bir fark oluyor mu?
James donkey ve benzer markalardan uzak durun, paranızı çöpe atmayın. Tabiki mantıklı alternatif olarak Redragon k552 ye bakın 630 olması lazım.

James donkey ve benzer markalardan uzak durun, paranızı çöpe atmayın. Tabiki mantıklı alternatif olarak Redragon k552 ye bakın 630 olması lazım.
Neden uzak durmam gerektiğini biraz açıklarsanız sevinirim hocam. Güvenmiyorum gibi algılamayın lütfen sadece internet ortamında bazı markalara karşı çok önyargı oluyor. Bu klavyenin de yorumları güzel gibi. Sizi bilgili gördüğüm için bu soruyu yöneltmek istedim.

Neden uzak durmam gerektiğini biraz açıklarsanız sevinirim hocam. Güvenmiyorum gibi algılamayın lütfen sadece internet ortamında bazı markalara karşı çok ön yargı oluyor. Bu klavyenin de yorumları güzel gibi. Sizi bilgili gördüğüm için bu soruyu yöneltmek istedim.

Hocam öncelikle merdiven altı üretim gibi düşünün. Malzeme kaliteleri kötü, destek kötü. Bazı arkadaşlar düşük bütçeden dolayı bu markaları almak zorunda kalıyorlar sonrada benimkinde sıkıntı yok çalışıyor diyorlar. Ürünü zaten çalışsın diye alıyorsun onu da bir zahmet yapsın öyle değil mi? Bütçe 200 300 lira gibi daha düşük olsa idareten al birini kullan derim, zaten o bütçelerle mecbur bu markalardan alacaksınız. Fakat bütçeniz 600 ve üzeriyken o paralar bu markalara verilmez. Ben neredeyse 5 sene Gamepower kulaklık kullandım halada çalışıyor evet ama nasıl çalışıyor? Yeni aldığım kulaklıkla gerçekten ses neymiş rahatlık neymiş onun farkına vardım. Bizim ülkede dolar yüksek olduğu için şu an insanlar bir kulaklığa bir klavyeye vesaire bu kadar para verilir mi? Diye düşünüyor. Ülke durumuna bakarsak haklılar, fakat klasik bir söz vardır kalite tesadüf değildir.

Konu sahibi 600 TL'e zor çıkıyorum demiş, o da yetmemiş 700 TL klavye almasını önermiş biri o da ilginç. Redragon K552 Kumara iyi bir tercihtir, alabilirsiniz.

Hocam öncelikle merdiven altı üretim gibi düşünün. Malzeme kaliteleri kötü, destek kötü. Bazı arkadaşlar düşük bütçeden dolayı bu markaları almak zorunda kalıyorlar sonrada benimkinde sıkıntı yok çalışıyor diyorlar. Ürünü zaten çalışsın diye alıyorsun onu da bir zahmet yapsın öyle değil mi? Bütçe 200 300 lira gibi daha düşük olsa idareten al birini kullan derim, zaten o bütçelerle mecbur bu markalardan alacaksınız. Fakat bütçeniz 600 ve üzeriyken o paralar bu markalara verilmez. Ben neredeyse 5 sene Gamepower kulaklık kullandım halada çalışıyor evet ama nasıl çalışıyor? Yeni aldığım kulaklıkla gerçekten ses neymiş rahatlık neymiş onun farkına vardım. Bizim ülkede dolar yüksek olduğu için şu an insanlar bir kulaklığa bir klavyeye vesaire bu kadar para verilir mi? Diye düşünüyor. Ülke durumuna bakarsak haklılar, fakat klasik bir söz vardır kalite tesadüf değildir.
Önerir misiniz bunu peki? 552 modelini alamıyorum 750 lira olduğu için.
Konu sahibi 600 TL'e zor çıkıyorum demiş, o da yetmemiş 700 TL klavye almasını önermiş biri o da ilginç. Redragon K552 Kumara iyi bir tercihtir, alabilirsiniz.
Hocam K552 750 liraya satılıyor, malesef...

Önerir misiniz bunu peki? 552 modelini alamıyorum 750 lira olduğu için.

Hocam K552 750 liraya satılıyor, malesef...

Bu 2 klavyeye bakabilirsiniz. Havit marka ürünler güzeldir, pişman etmez.

Hatta şöyle bir şey ekleyeyim; Alabiliyorsanız direkt KB432L alın. Size kalmış.

Siz ne kadar söyleseniz de uyarsanız da benim gönlüm James Donkey'de kaldı. Aynı yaramaz bir çocuk gibiyim. Cidden o kadar kötü mü? Görüntüsü çok güzel duruyor, switchlerinin de CherryMX'in birebir klonu olduğu söyleniyor ve dayanıklılık testi videosu buldum Youtube'da, adam klavyeyi ortadan ikiye yarıyor fakat çalışmaya vs. devam ediyor. Cidden söylediğiniz gibiyse bir yanım almak istemiyor ama bir yanım almak istiyor. Nasıl çözeceğim atlatacağım bilmiyorum. Tasarımı da çok hoş geldi bana aslında...

Geri
Yukarı