600 TL mouse, klavye ve mouse pad tavsiyesi

Bütçe
600

Yiğit Gürhan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Başlıkta belirttiğim üzere 600 TL civarına mouse, mouse pad ve klavye arıyorum.
Daha önce tüm hepsi Bloody'idi ve memnundum. Bir aksilik oldu ve yeniden almam gerekiyor. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 gün önce Zowie EC2 aldım aşırı güzel mouse G300s kullanıyordum ama onu alırsan mause pad e para kalmaz tavsiyem bütçeni arttırıp EC2 alman mouse pad olarak da önerebileceğim SteelSeries QCK serisi var uzun yıllar kullanacağın bir mouse pad. Genellikle FPS oyunları oynuyorsan çok iyi ikili diyebilirim.

İstediğiniz modeli seçebilirsiniz önerim 90x40 siyah dır.

Mouse da oldukça iyidir tereddüt etmeden alabilirsiniz tabi elinizin boyutunu ve tutuş şeklinizi belirtirseniz daha doğru öneriler yapabilirim.

Klavye olarak da bunu önerdim fakat bütçe arttırabilirseniz alltaki modeli alın

2 gün önce Zowie EC2 aldım aşırı güzel mouse G300s kullanıyordum ama onu alırsan mause pad e para kalmaz tavsiyem bütçeni arttırıp EC2 alman mouse pad olarak da önerebileceğim SteelSeries QCK serisi var uzun yıllar kullanacağın bir mouse pad. Genellikle FPS oyunları oynuyorsan çok iyi ikili diyebilirim.
Tavsiyen için teşekkürler, fakat sadece Mause 600 TL yi aşıyor oyun oynuyorum ama okadar rekabetçi değilim en fazla maksimum 800 tl

Bütçe artarsa mouse daha iyi seçilebilir.

Bütçesi düşük olan birisine dünyanın en overpriced faresini öneriyor ya, şaka gibi.

Tabi elinizin ölçülerini ve tutuş şeklini yazarsanız mouse olarak daha iyi önerilerde bulunabilirim.

Eğer Klavye'de ışık önemli değilse B640 alın derim ben.

Son düzenleme:

Tabi elinizin ölçülerini ve tutuş şeklini yazarsanız mouse olarak daha iyi önerilerde bulunabilirim.
Dark Avenger varken neden K552-R?

Bütçe artarsa mouse daha iyi seçilebilir.

Bütçesi düşük olan birisine dünyanın en overpriced faresini öneriyor ya, şaka gibi.

Benim amacım biraz da yüksek fiyata gerçekten iyi bir mouse alınması onun tercihi konuyu açan kişiler fiyatta esneklik yapabilirler ben sadece bir öneride bulundum. O kadar da ocerpriced bir ürün değil parasını hak eden bir mause.

Geri
Yukarı