600 TL Mouse Önerisi

Bütçe
600
Hocam tamam hadi orayı anladıkta onun sensöründen haberin var mı? Gerçi sensör bildiğini de çok düşünmüyorum da.

Dostum ben markalarla anlaşma yapan topluluğun markaların eşyalarını kullanmalarını ve markalara ürünlerle alakalı bilgi vermekle yükümlüyüm. Bana üstlerim bunu alın kullanın, sensörünün iyi olmadığını söylememe karşın anlaşmanın yapıldığını ve bu farelerin indirimli şekilde alınmasını benden rica ettiler. Ben de aldım. Ondan beridir fareyi ekibimiz kullanıyor ve gayet de memnunlar. Ben de G300s kullanıyordum eski laptopumda fakat yeni mouse aldıktan sonra onu rafa kaldırıp aktif kullandığım bilgisayardaki fareyi ona koydum ki ben rafa kaldırana kadar da gayet iyiydi.

Dostum ben markalarla anlaşma yapan topluluğun markaların eşyalarını kullanmalarını ve markalara ürünlerle alakalı bilgi vermekle yükümlüyüm. Bana üstlerim bunu alın kullanın, sensörünün iyi olmadığını söylememe karşın anlaşmanın yapıldığını ve bu farelerin indirimli şekilde alınmasını benden rica ettiler. Ben de aldım. Ondan beridir fareyi ekibimiz kullanıyor ve gayet de memnunlar. Ben de G300s kullanıyordum eski laptopumda fakat yeni mouse aldıktan sonra onu rafa kaldırıp aktif kullandığım bilgisayardaki fareyi ona koydum ki ben rafa kaldırana kadar da gayet iyiydi.
Anladım hocam. Ama madem böyle bir durum var buraya neden öneriyorsunuz? @Hyuuga Neji

Anladım hocam. Ama madem böyle bir durum var buraya neden öneriyorsunuz? @Hyuuga Neji
G300s zaten kökten sorunlu ve 50 yıllık parçalar kullanan bir mouse. O fiyatta olması saçmalık. 130 TL'ye bile ondan çok daha iyi 3327 sensör bulunduran fareler bulunabilirken hala alan varsa ne bileyim. Essential zaten Scroll Jumping sorunlu. Katar Pro XT hadi neyse. ROG Keris'de claw tutulmaz ve çok büyük. Essential da aynı şekil. V2 Mini LOD sorunlu 3359 sensör kullanıyor. Dert edilmezse basit işler için alınabilir fakat oyunlar için o kadar iyi diyemem. G300s uzun süre kullandım ben de Minecraft döneminde bu arada.

Hepside 3327 sensör kulanıyor sen karar ver bu bütce de en iyileri bunlardır.

Geri
Yukarı