600 TL Mouse Önerisi

Bütçe
600

Beguile

Picopat
Arkadaşlar merhaba, uzun süredir Gamepower Bane mouse'unu kullanıyorum. Sol tıkı gıcırdamaya başladığı için yeni mouse alacağım. FPS oyunları oynuyorum kaliteli bir şey arıyorum. İstediğim özellikleri şu şekilde olmalı.
  • Maksimum 600TL
  • Claw(pençe) tutuşunda kullanabileceğim küçük bir mouse
  • Sol tuşa basılı tutarak tuş spamleyebileceğim makro özelliği olan
  • Eğer mümkünse beyaz(siyah olsa da olur zorunlu değil)

Önerilerinize açığım arkadaşlar.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, uzun süredir Gamepower bane Mouse'unu kullanıyorum. Sol tıkı gıcırdamaya başladığı için yeni mouse alacağım. FPS oyunları oynuyorum kaliteli bir şey arıyorum. İstediğim özellikleri şu şekilde olmalı.
  • Maksimum 600TL.
  • Claw(pençe) tutuşunda kullanabileceğim küçük bir mouse.
  • Sol tuşa basılı tutarak tuş spamleyebileceğim makro özelliği olan.

Essential beyaz model https://www.akakce.com/mouse/en-ucu...olu-optik-oyuncu-beyaz-fiyati,2049269152.html
ROG Keris'in linkini bulamadım bir de o vardı. Fiyatı 750-800 civarındaydı sanırım.

Essential beyaz model Razer DeathAdder Essential Kablolu Optik Oyuncu Mouse Beyaz Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
ROG Keris'in linkini bulamadım bir de o vardı. Fiyatı 750-800 civarındaydı sanırım.
Attıklarının hepsinin sorunlu olması dışında bir problem yok. Tek iyi olan Rog Keris o da Claw için uygun değil.

Arkadaşlar merhaba, uzun süredir Gamepower Bane Mouse'unu kullanıyorum. Sol tıkı gıcırdamaya başladığı için yeni mouse alacağım. FPS oyunları oynuyorum kaliteli bir şey arıyorum. İstediğim özellikleri şu şekilde olmalı.
  • Maksimum 600TL
  • Claw(pençe) tutuşunda kullanabileceğim küçük bir mouse
  • Sol tuşa basılı tutarak tuş spamleyebileceğim makro özelliği olan

Yukarıda ismi K ile başlayan arkadaşa bakmayınız. Önerim bütçe artarsa ve Palm da elinize uyabilirse ROG Keris, artmazsa DeathAdder V2 Mini olacaktır. V2 mini de LOD olarak adlandırdığımız bir durum var. Kimine göre sorun olarak geçer ama bir sorun değil bence. Olayı kaldırdığında da çalışmaya devam etmesi. Yani herhangi bir rahatsız edici durum yok.Claw olduğunu görmemişim. Önerim Delux M625 olacaktır.

Son düzenleme:
Attıklarının hepsinin sorunlu olması dışında bir problem yok. Tek iyi olan ROG Keris o da claw için uygun değil.

Dostum attıklarımın hepsini aktif olarak kullanıyoruz ekip olarak(150 kişilik bir ekipten bahsediyorum)bir tek G300s de sıkıntı çıktı o da hatalı ürün gönderildiği içindi, onu da iade edip yenisini gönderdiler cayır cayır çalışıyorlar 2.5 senedir?

Dostum attıklarımın hepsini aktif olarak kullanıyoruz ekip olarak(150 kişilik bir ekipten bahsediyorum)bir tek G300s de sıkıntı çıktı o da hatalı ürün gönderildiği içindi, onu da iade edip yenisini gönderdiler cayır cayır çalışıyorlar 2.5 senedir?
Sensörleri kötü hocam. Sıkıntı çıkartmaması, bir şeyi değiştirmez.
Bütçe çıkarsa bunu öneririm.

Peki neden iade etme ihtiyacı hissedildi? Kötü çünkü. Eski ve parasını en ufak şekilde hak etmeyen bir model. 150 kişilik ekip mi :D Logitech bu yüzden kazanıyor desene.

G300S çift tıklama sorunlu
Deathadder V2 Mini Claw için uygun değil
Corsair Katar Pro çift tıklama sorunlu ve ıslık sesli tekerlek
Deathadder Essential scroll jumping sorunlu
Asus Rog Keris Claw için uygun değil

Daha ne yazayım? Sen sorun yaşamadın diye sorunsuz olmuyor bunlar. Sen iyi mouse görmemişsin daha.

Peki neden iade etme ihtiyacı hissedildi? Kötü çünkü. Eski ve parasını en ufak şekilde hak etmeyen bir model. 150 kişilik ekip mi :D Logitech bu yüzden kazanıyor desene.

Kardeşim yazdığımı anlamadın sanırım. Hatalı ürün gönderildi diyorum(sağ Click'e tıklanmıyordu gönderdim değiştirildi.).daha 2.5 senedir o hatalı ürün dışında bir sıkıntısı çıkmadı mouse un. Daha dediğimi anlayamamış gelip bana ahkâm kesiyor şaka gibi.

Kardeşim yazdığımı anlamadın sanırım. Hatalı ürün gönderildi diyorum(sağ Click'e tıklanmıyordu gönderdim değiştirildi.).daha 2.5 senedir o hatalı ürün dışında bir sıkıntısı çıkmadı mouse un. Daha dediğimi anlayamamış gelip bana ahkâm kesiyor şaka gibi.
Hocam tamam hadi orayı anladıkta onun sensöründen haberin var mı? Gerçi sensör bildiğini de çok düşünmüyorum da.

Yeni konular

Geri
Yukarı