600 TL oyun faresi önerisi

Sensei Ten iyi bir fare değil. Ağır, skatezleri çok kötü, kablosu da çok sert. Şu fareye bir bakın derim, elinize cuk diye oturacaktır:

Ürün 3335 sensörlüdür ve Wireless. 3325 sensörlü modeli de var onu almayın. Aynı satıcı Trendyol'da ve N11'de de satış yapmakta. (satıcı: Connect Game)

Önermeseniz bilmeyeceğim bir marka aşırı iyi gözüküyor, YouTube'da inceleme videosuna baktım gerçekten harika bir şeye benziyor. Tercihimi bundan yana kullancağım teşekkürler.

Önermeseniz bilmeyeceğim bir marka aşırı iyi gözüküyor, YouTube'da inceleme videosuna baktım gerçekten harika bir şeye benziyor. Tercihimi bundan yana kullancağım teşekkürler.
Rica ederim. Alırken 3335 sensörlü olmasına dikkat edin yeter, 3325'li versiyonu da var onu önermiyorum. Garantisi de var zaten sorun çıkmaz. İyi bir kanalın videosunu bırakayım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu adamın Discord sunucusuda mevcut. Orada kullananlar var. Onlara da sorabilirsiniz. Xeonayp adıyla bende oradayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı