600 TL'ye oyun faresi önerisi

Bütçe
Max 600

Nays ile alırsanız %20 geri ödemesi vardı.
Ek bir kampanya olmadıkça e-ticaret sitelerinde %10 geri ödeme oluyor.

Nays ile alırsanız %20 geri ödemesi vardı.

Bu ay için %10 bir iki ay önce %20 ve %15 indirim olmuştu ama hep olmuyor maalesef.

Hocam lod sorunu tamamen haterların oluşturduğu bir şey 2 aydır kullanıyorum 1 kere sorun yaşamadım.

2 CD lod? Ayrıca başka sorunları da var önerilmemeli.

Ayrıca bir farenin neden hateri olsun? Sen kötü mal aldığını kabul edemediğin için kafanda kuruyorsun gibi.

Kendi hayal dünyanda başarılar hocam.

Son düzenleme:
Bu ay için %10 bir iki ay önce %20 ve %15 indirim olmuştu ama hep olmuyor maalesef.

2 CD lod? Ayrıca başka sorunları da var önerilmemeli.

Ayrıca bir farenin neden hateri olsun? Sen kötü mal aldığını kabul edemediğin için kafanda kuruyorsun gibi.

Kendi hayal dünyanda başarılar hocam.

Millete laf atıp her şeye çöp diyen tiplersiniz Rival 3 fiyatına göre gayet kaliteli mouse gidip Everest önerin siz hocam saygılar.

Millete laf atıp her şeye çöp diyen tiplersiniz Rival 3 fiyatına göre gayet kaliteli mouse gidip Everest önerin siz hocam saygılar.

Everest önerin falan demiş, mouseden anlayan kimse Everest önermez zaten. Söylemediğim şeyleri söylemişim gibi davranamazsın.

Ne meraklısınız bilmediğiniz konulara yorum yapmaya olmayan fikirlerinizi belirtmeye.

O farede lod sorunu olduğu 2+2 = 4 kadar ortada inanmıyorsan 2 tane CD alıp fareyi üstüne koy zeminie algılama yapıyor mu kendin gör.

Daha dün bir arkadaştan 2 CD de algılıyor mu bakmasını istedim algılıyor. Yabancı kaynaklarda da 2 CD olarak geçiyor benim incelediğim kadarıyla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gaming mouse alacağım. Rampage SMX G72 veya Gamepower Ursa düşünüyorum. Hangisi veya başka öneriniz var mı? Bütçem maksimum 600 TL. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kanka ikinci el sıfır açılmamış kutu Razer Deathadder V2 satıyorlar 100 lira daha fazla olabilir ama piyasanın altında satıyorlar. Param Güvende ile alabilirsin

Geri
Yukarı