600 TL oyun faresi önerisi

Bütçe
600 TL

Thaldenor

Kilopat
Yaklaşık 5-6 senedir Logitech G502 kullanıyorum. Uzun ömründen dolayı oldukça memnun kaldım ancak miladını doldurmaya başladı. Yeni bir fare arayışındayım ve açıkçası 600 TL'den fazla bir bütçe ayırmak istemiyorum. Elimin ölçülerini tam olarak bilmesemde G502 hiç rahatsız etmedi beni ancak enine biraz daha büyük olması daha iyi olabilir serçe parmağım tutuşumu değiştirdiğim durumda dışarıda kalabiliyordu G502'de. Çoğunlukla palm grip bazen de claw grip şeklinde kullanıyorum. Şu anda aklımda 3 farklı ürün var ancak yeni önerilere de açığım. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Aklımdaki ürünler:

Ironclaw aralarında kablosuz olan tek seçenek bu bir artı mı olur yoksa eksi mi emin değilim. Hep kablolu fare tercih ettim ancak günümüz teknolojisinde kablosuz farelerin performans eksikliği oluyor mu bilmiyorum.

Son olarak çok farklı türlerde oyun oynuyorum ancak en sık FPS oyunları oynuyorum diyebilirim.

Kablosuz istiyorsanız Corsair Ironclaw. Kablosuz şart değilse Basilisk V2.
Kablosuz olması şart değil, ancak daha iyi ise kablosuz olması da bir sorun teşkil etmez diye düşünüyorum. Ama sanırım basilisk v2 daha iyi bir tercih diyorsunuz doğru mudur? Bu fiyat aralığında farklı tavsiyeler varsa hala tavsiyelere de açığım.

Yeni konular

Geri
Yukarı