600 TL oyun için klavye önerisi

Bütçe
600
İkinci ele çok yönelmek istemiyorum, bütçemin yettiği kadarıyla sıfır bir şey almak istiyorum. Gene de fikir verdiğiniz için teşekkür ederim.

Aslında illa mekanik olsun diye bir düşüncem yok. Mekanik olacaksa Red Switch olsun demek istemiştim, ama kendimi tam anlatamamışım konuda.

Bahsettiğiniz ürün bu mu?

Evet bu.

Bütçe artabilir mi? Bu bütçede kaliteli olarak sadece %60 civarı klavye bulunabilir.
Maalesef, bütçemi aşmam mümkün değil. Şu ana kadar kullanmış olduğum klavyelerin hiçbiri kaliteli klavye değildi zaten. Ne tür klavye alırsam alayım bana çok kaliteliymiş gibi gelecek. Siz gene de 600 TL'yi geçmeden bir klavye önerisi yaparsanız çok mutlu olurum.

Maalesef, bütçemi aşmam mümkün değil. Şu ana kadar kullanmış olduğum klavyelerin hiçbiri kaliteli klavye değildi zaten. Ne tür klavye alırsam alayım bana çok kaliteliymiş gibi gelecek. Siz gene de 600 TL'yi geçmeden bir klavye önerisi yaparsanız çok mutlu olurum.

Büyük mekanik bulmanız zor.

Alınmaz değil ama hocam küçük klavye neden tercihiniz değil?
Şu ana kadar hiç küçük klavye kullanmadım. Alışabilir miyim bilmiyorum. Alışamazsam klavye çöp olur, o yüzden korkuyorum. Ve F1-F2-F3 gibi tuşları da kullanması zor gibi duruyor. Oyun oynarken bu tuşlarda sıkıntı çekerim diye korkuyorum aynı zamanda.

Bununla ilgili kötü çok yorum okudum. Ben alacaktım vazgeçtim.
Anladım. Başka bir öneriniz yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı