600 TL oyun için klavye önerisi

Bütçe
600

ahtbkrkv53

Decapat
Daha fazla  
600 TL'lik bir bütçem var ve oyunlarda sıkıntı çekmeden kullanabileceğim bir klavye arıyorum. Bu fiyat bantlarında var mı bilmiyorum fakat Red Switch olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci ele bakarsan var ancak iyi bakman gerekiyor.

600 TL'lik bir bütçem var ve oyunlarda sıkıntı çekmeden kullanabileceğim bir klavye arıyorum. Bu fiyat bantlarında var mı bilmiyorum fakat Red Switch olursa sevinirim.

O bütçede mekanik önermem. Şahsen ben 8-10 ay önce 400TL'ye Gamepower Warlock compact aldım ve memnunum ama şimdi Gamepower Antifan'ları gelecektir. İkinci ele yönelebilirsiniz.

O bütçede mekanik önermem. Şahsen ben 8-10 ay önce 400TL'ye Gamepower Warlock compact aldım ve memnunum ama şimdi Gamepower Antifan'ları gelecektir. İkinci ele yönelebilirsiniz.

Hocam bende de Warlock var 2 tam takım swich değiştirdim kendi imkanlarımla LED patlaması ve swich bozulması kronik sorunu işin ehli değilseniz ortada kalabiliyorsunuz Warlock'la.

İkinci ele bakarsan var ancak iyi bakman gerekiyor.
İkinci ele çok yönelmek istemiyorum, bütçemin yettiği kadarıyla sıfır bir şey almak istiyorum. Gene de fikir verdiğiniz için teşekkür ederim.

Aslında illa mekanik olsun diye bir düşüncem yok. Mekanik olacaksa Red switch olsun demek istemiştim, ama kendimi tam anlatamamışım konuda.

Gamepower falan hiç bulaşmayın. Amazon Prime ile DK61SE alın veya T60 red Switch alın. DK61SE daha iyidir.

Bahsettiğiniz ürün bu mu?

Geri
Yukarı