600 TL Sistem Yükseltme

Bence öncelikle oyunlarda hangi bileşenin darboğaz yaptığı önemli kısa vadeli yükseltme isteniyorsa. Hangisinin darboğaz yaptığını kesin olarak belirlediniz mi ? Rx580 veya başka bir kart alınca 1-2 seneye belki daha da yakın zamanda sistem yükseltmeniz gerekecek. İleride bu sistemi kullanaraktan mı yükseltme yapacaksınız yoksa yeni bir sistem mi kuracaksınız. Bunları göz önünde bulunduraraktan sistem yükseltme yapmanızı tavsiye ederim. En azından ben olsam öyle yaparım. Takdir sizin tabii ki.

Bence öncelikle oyunlarda hangi bileşenin darboğaz yaptığı önemli kısa vadeli yükseltme isteniyorsa. Hangisinin darboğaz yaptığını kesin olarak belirlediniz mi ? Rx580 veya başka bir kart alınca 1-2 seneye belki daha da yakın zamanda sistem yükseltmeniz gerekecek. İleride bu sistemi kullanaraktan mı yükseltme yapacaksınız yoksa yeni bir sistem mi kuracaksınız. Bunları göz önünde bulunduraraktan sistem yükseltme yapmanızı tavsiye ederim. En azından ben olsam öyle yaparım. Takdir sizin tabii ki.
planım ekran kartı almak şuan ilerki zamanda anakart ile işlemciyi yükseltmeyi düşünüyorum sıfırdan almaktansa şuanda yavaş yavaş yükselteceğim. önce ekran kartı daha sonra işlemci + anakart
Alabilirseniz bunu alın alamazsanız Rx570'de iyidir.
rx570 almaya karar verdim çünkü 500w psuda almam gerekiyor benim sistemideki 350w

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı