600 TL taşınabilir 2TB disk önerisi

Bütçe
600-700

Yusuf Furkan BAL

Hectopat
Yer
Yozgat/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Laptopta kullanılmak üzere alıncak 2TB hafızaya sahip, 600TL fiyat bandında en fazla 700TL bir taşınabilir SSD, HDD, SSHD önerebilir misiniz?

Kendi araştırmalarımla bulduklarım mevcut, önerirseniz bunları da alabilirim.

Seagate STEA2000400 Expansion.

WD My Passport.

Toshiba Canvio Basic.

Okuma yazma hızları yeterli düzeyde, fiyatı olabilirse ucuz bir şey arıyorum, çantada taşınıcak sürekli, okula götürülüp getirilecek, abim öğretmen ihtiyaç oluyor malum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:
Bunun 3TB olanını kullanıyorum. Düşürmedim, el üstünde tutuyorum :) 3 sene oldu öyle bir takılma, kopma vs yaşamadım. Çok seyahat ediyorsanız SSD almanızı öneririm. Ama sadece öneri pahalı çünkü.
Evet siz dedikten sonra ekleme yaptım, çantada sürekli olarak taşınacak, bu yüzden sağlam olursa iyi olur, abimde hafif sakarlık var :).
Seagate STEA2000400 Expansion. bunu alabilirsiniz işinizi görür.
Bu ürünü beğenen çok kişi olmuş, sizin de tavsiyenizle beraber bunu alırız diye düşünüyorum, kullanıyorsanız şunu sormak istiyorum, ne zamandır kullanıyorsunuz ve sağlamlık konusunda nasıl?

Evet siz dedikten sonra ekleme yaptım, çantada sürekli olarak taşınacak, bu yüzden sağlam olursa iyi olur, abimde hafif sakarlık var :).
(Bu da aynısıymış. Şimdi şu adaptörlü büyük olanlar daha sağlam bunlara göre. Link bulamadım :). Büyüklük sıkıntı olacaksa yapacak bir şey yok tabii.)Bunu tavsiye ederim o zaman.

O zaman bu ürünü bi kenara koyuyorum, peki size göre Seagate nasıl hocam, alınır mı?
Taşınabilir olarak WD kullandım hocam. Şu an masaüstünde Seagate kullanıyorum. İkisinde de sorun yaşamadım. Bunların düşmanı düşürülmek ona dikkat edersen hiçbir sorun yok. Düşürürsen de içindekileri acil kopyala mesela düştü diyelim 3 gün sonra kitlenebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı