600 TL'ye 3 adet 120mm fan önerisi

Sessiz fanlar istiyorsanız Arctic P12 öneririm.

Fakat bu bütçede ARGB'li fan alınabiliyorken tercih etmek istemeyebilirsiniz.

Kendim 3 adet P12 2 adet P14 kullanıyorum. Önceden P400A kasamla beraber gelen şu fanlardan daha iyiler :

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses açısından nasıl? Çok sesli çalışmıyorsa alacağım. Şu an bende sade egzoz fan var ve yeterli gelmiyor.
Sahip değilim ama aynı desibel değerlerine sahip 2 fanım var farklı bir marka. Sesli olduklarını söyleyemem ya. Bence parasını hak edecek gibi duruyorlar.

Ses açısından nasıl? Çok sesli çalışmıyorsa alacağım. Şu an bende sade egzoz fan var ve yeterli gelmiyor.
Hocam 4 tane aldım, 1 egzoz 3 öne. Kasamdaki fanlar sabit 1300rpm, 35cfm'di bunlar 2200rpm 94cfm. Dereceleri ciddi oynattı, 10 derece bile oynadı diyebilirim. Ses olarak %100'de hafif sesliler ama kulaklıktan geçecek bir ses diyemem.

10.24 MB file on MEGA burda 3 fan da %100. Odamda kapı ve pencere kapalı yani ses çok izole. Ona göre bi varsayımda bulunabilirsiniz.

Sahip değilim ama aynı desibel değerlerine sahip 2 fanım var farklı bir marka. Sesli olduklarını söyleyemem ya. Bence parasını hak edecek gibi duruyorlar.

Hocam 4 tane aldım, 1 egzoz 3 öne. Kasamdaki fanlar sabit 1300RPM, 35CFM'di bunlar 2200RPM 94CFM. Dereceleri ciddi oynattı, 10 derece bile oynadı diyebilirim. Ses olarak %100'de hafif sesliler ama kulaklıktan geçecek bir ses diyemem.

10.24 MB file on MEGA burada 3 fan da %100. Odamda kapı ve pencere kapalı yani ses çok izole. Ona göre bir varsayımda bulunabilirsiniz.

Benim kasa MSI Vampiric 011C. Bu akşam sipariş vereceğim fanları bakalım nasıl.

Bütçeni çok aşmak istemezsen bu da var. Aerocool Mirage 12 Lite 3pin Adreslenebilir ARGB, 3 Boyutlu LED Tasarımlı PWM 72CFM Yüksek Performanslı Sessiz Kasa Fanı (AE-CFMRGL12) | Teknobiyotik kasamda yandaki kapağa 2 adet bundan taktım. Bu da iyi tavsiye ederim yani.

Fark etmez aslında. Arkadaş verdi parayı zaten. Ben ona 750 TL vermişim şimdi bana 750 TL verdi. Ne zaman verdiğimi hiç hatırlamıyorum. Fan ihtiyacı vardı onun için kullanacağım. Bu attığını da alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı