600 TL'ye Akıllı saat önerisi

Eğer ikinci elleri göz önünde bulunduruyorsanız Galaxy Gear S2 derim, yalnızca sıfır modellerse Lenovo HP25P, Haylou LS05, Vestel Akıllı Saat (sanırım model numarası yok) ve 150 TL daha çıkarsanız bileklik bile olsa eli yüzü düzgün olduğundan Honor Band 6'yı öneririm. Bu bütçede birde imitasyon Apple Watch vs modeller var ve aksesuar bakımından+özellik bakımından daha yakın ihtimalli gibi görünebilir ancak adı üzerinde imitasyon olduğundan şahsen pek önermem (çünkü nasıl bir pil kullandılar ömrü nasıl olacak vs kaliteli imitasyon dışında muallakta kalacaktır).
Şiddetle ikinci ele yönelmenizi tavsiye ederim.

Eğer ikinci elleri göz önünde bulunduruyorsanız Galaxy Gear S2 derim, yalnızca sıfır modellerse Lenovo HP25P, Haylou LS05, Vestel Akıllı Saat (sanırım model numarası yok) ve 150 TL daha çıkarsanız bileklik bile olsa eli yüzü düzgün olduğundan Honor Band 6'yı öneririm. Bu bütçede birde imitasyon Apple Watch vs modeller var ve aksesuar bakımından+özellik bakımından daha yakın ihtimalli gibi görünebilir ancak adı üzerinde imitasyon olduğundan şahsen pek önermem (çünkü nasıl bir pil kullandılar ömrü nasıl olacak vs kaliteli imitasyon dışında muallakta kalacaktır).
Şiddetle ikinci ele yönelmenizi tavsiye ederim.
Galaxy Gear S2'yi iPhone 7 ile kullanabiliyor muyuz?

Galaxy Watch 5 olabilir iPhone 7 ile çalışmayacaktır, eğer iPhone 7'yle kullanacaksanız ikinci elden Apple Watch Series 3'ü öneririm (daha eski ve saçma bulabilirsiniz ancak eğer bir iOS cihazla kullanacaksanız ekosistem çalışması olarak kendi ürünleriye çalıştığı kadar hiçbir başka marka çalışmamakta).
iPhone 7'yle beraber düşünürsem Watch GT 3 SE veya GT Pro 2 öneririm, biraz daha eskide olsa yinede biraz uyguna Galaxy Watch 3 düşünülebilir.

Galaxy Watch 5 olabilir iPhone 7 ile çalışmayacaktır, eğer iPhone 7'yle kullanacaksanız ikinci elden Apple Watch Series 3'ü öneririm (daha eski ve saçma bulabilirsiniz ancak eğer bir iOS cihazla kullanacaksanız ekosistem çalışması olarak kendi ürünleriye çalıştığı kadar hiçbir başka marka çalışmamakta).
iPhone 7'yle beraber düşünürsem Watch GT 3 SE veya GT Pro 2 öneririm, biraz daha eskide olsa yinede biraz uyguna Galaxy Watch 3 düşünülebilir.
iPhone 7 şoyle onumuzdeki ay değişmeyi dusunuyorum. Yine iPhone alacağım tabii. Ancak o zaman Apple warch bakayım boşa almayım duzgun calısmayacaksa iyi ki soylediniz.

iPhone 7 şoyle onumuzdeki ay değişmeyi dusunuyorum. Yine iPhone alacağım tabii. Ancak o zaman Apple warch bakayım boşa almayım duzgun calısmayacaksa iyi ki soylediniz.
Hocam eğer cihazı da değiştirecekseniz ve bekleme imkanınız varsa iPhone 7'yi de satıp söylemiş olduğunuz bütçeyi de ekleyerek Apple Watch SE almanızı öneririm şahsi olarak o zaman. Bütünlüklü olmamakla birlikte başka markaların ürünleri de çalışmakta ama aklınızda bulunsun yalnızca Apple kendi ürünleri arasında çok daha iyi iletişim kuruyorlar (örnek vermem gerekirse kendim bir Apple Watch'la Mac'i (keza iPhone'u açma içinde aynısı geçerli) açabilmekteyim veya telefonumu evde unutsam bile saatimi internete bağladığım anda aramalar yapabilmekte ve telefonuma gelen bildirimleri görüp cevaplayabiliyorum gibi özellikler sunuyor sağlık detaylarına girmiyorum. Anlatırken aynı ekosistem artıları çokta gerekli değil gibi görünebiliyor ancak kullanırken sizi rahatlatacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Birazda olsa Huawei cihazları için açıklamış bu videoda en azından örnek sunma açısından.

Geri
Yukarı