Maksimum 600 TL'ye Akıllı Saat Önerisi

Kaan Çolak

Hectopat
Daha fazla  
Ben yeni bir telefon aldım ve bu telefon ile birlikte bir akıllı saat kullanmak istiyorum ancak bir türlü bir akıllı saat bulamadım. Xiaomi Amazfit Pace düşündüm ancak bulduğum verilere göre telefon ile eşleştirebilmek için telefonu İngilizce kullanmamız gerekiyormuş ve ben bunu istemiyorum eğer sizin bildiğiniz güzel bir saat varsa başlıkta belirtilen bütçeye göre öneri yaparsanız veya Xiaomi bu olayı çözdüyse bilgilendirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yeni bir telefon aldım ve bu telefon ile birlikte bir akıllı saat kullanmak istiyorum ancak bir türlü bir akıllı saat bulamadım. Xiaomi Amazfit Pace düşündüm ancak bulduğum verilere göre telefon ile eşleştirebilmek için telefonu İngilizce kullanmamız gerekiyormuş ve ben bunu istemiyorum eğer sizin bildiğiniz güzel bir saat varsa başlıkta belirtilen bütçeye göre öneri yaparsanız veya Xiaomi bu olayı çözdüyse bilgilendirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Telefonu ingilizce yapmaya gerek yok. Ben de almayi dusunuyorum. Bunun disinda Pace 2 var 890 liraya. Neden bunu soyledim, cunku eger havuzda kullanmak istemezsen ve kasasi onemli degil dersen ve cami sert cam degil de gorilla glass istersen sadece pace 1 e odaklanman. Aradaki tek farklar dedijlerimin tersi ayrica 5atm korumasi var pace 2 de

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı