600 TL'ye Bluetooth kulaklık üstü kulaklık önerisi

Regans

Centipat
Merhabalar. Philips SHB3175 adlı bir kulaklığım vardı mükemmel bir kulaklıktı, ses kalitesi bold bası pasif ANC ile gerçekten mükemmel bir deneyim yaşadığım bir kulaklıktı. Ne yazık ki bir anda bozuldu ben de garantiye verdim iadesini yaptılar, ben de o paranın üzerine biraz koyarak yeni aktif ANC'li kulaklıklar aradım ancak çok saçma fiyatlar vardı ve her şey birbirine girmiş. Ben de sizlerden fikir almak istedim. Ne önerirsiniz?

Son düzenleme:

Bu kulaklık için ne düşünürsünüz.

Bu kulaklık için ne düşünürsünüz.

Prime üyesi olduğum için 672 TL.

Satın al: Philips Yüksek Çözünürlüklü Ses kablosuz kulak üstü kulaklık TAPH805BK/00 Yüksek Çözünürlüklü Ses kablosuz kulak üstü kulaklık 1000 TL'ye aldım Letgo'dan sıfır hiç açılmamış bir tane buldum: )

Hayırlı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun.

Çok teşekkür ederim ürün sıfır kutusu hiç açılmamıştı ama bir sorum olacak anc yi açıyorum kulaklık baslarda cızırtı çıkartıyor kicklerde patlıyor: ( Sizce sebebi nedir?

JBL kulak üstü serisi kulaklıklara bakabilirsiniz.

JBL seri ile şu an aldığım kulaklıkların hepsini karşılaştırdım ve hepsini yendi TABH805 hem JBL ürünleri kullandım ama sadece popüler kültürden dolayı ünlü çünkü Sennheiser gibi bir ürün ile bu ürünleri yan yana koyan insanlar olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkür ederim ürün sıfır kutusu hiç açılmamıştı ama bir sorum olacak anc yi açıyorum kulaklık baslarda cızırtı çıkartıyor kicklerde patlıyor: ( sizce sebebi nedir?
ANC sesi kısar ve biraz cızırtı yapar çünkü dışarıdaki seslere yönelik yok edici dalgalar yaratıyor ve bunu doğal olarak bir ses çıkararak yapıyor. Ama öyle çok fazla rahatsız edici olmaması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı