600 TL'ye i3 12100F için soğutucu önerisi

Niye 600TL? Bende 4 çekirdek 8 mantık işlemci var, AeroCool Verkho 2 Plus aldım, yük altında 50 dereceyi geçmiyor. Onboard ile birlikte bir de.

Bende ısınıyor dememişim zaten cümleyi düzgün okuyun "i3 12100F o kadar ısınmaması lazım" demişim.

O kadar ısınmaması lazım cümlesinde şöyle bir olay var. Sanki arkadaş işlemci 95 derece demiş de siz 12100F o kadar ısınmaması lazım demişsiniz. Türkçe terimlerini pek bilmiyorum ama şöyle anlatayım; o kadar ifadesini kullanmak için gösterebileceğiniz bir nitelik olması gerekiyor. Ancak arkadaş kaç derece olduğunu söylememiş.

O kadar ısınmaması lazım cümlesinde şöyle bir olay var. Sanki arkadaş işlemci 95 derece demiş de siz 12100F o kadar ısınmaması lazım demişsiniz. Türkçe terimlerini pek bilmiyorum ama şöyle anlatayım; o kadar ifadesini kullanmak için gösterebileceğiniz bir nitelik olması gerekiyor. Ancak arkadaş kaç derece olduğunu söylememiş.

Boşa mesaj kasmak için bu kadar çabaya gerek yok bana kalırsa benim demek istediğimi herkes anlar.

Çoğu kişi işlemcim ısındığı için alıyorum sanmış oysa bende i3 12100F diye bir işlemci yok. Yakında hazır sistem alacağım ve işlemcisi i3 12100F ısınmasın diye soğutucu alıyorum.

Geri
Yukarı