600 TL'ye kadar F/P kablosuz mouse önerisi

Lightbringerr

Centipat
Bütçe kısıtlı maksimum 500 600 TL. Amazon'da 200 TL hediye kartım var. O yüzden Amazon'dan öneri yaparsanız sevinirim. Çok fazla oyun için kullanmaya niyetim yok. Ama oyunlarda da takılmadıgı kasmadıgı sürece problem olmaz.

1000 TL civarına razerler var. Gerçekten düşük bütçede kendini kanıtlamış bir marka bulamaz mıyım nedense bu tip üreticiler bana güven vermiyor

Genelde indirime giriyor, hediye kartınla 600-700 TL civarına gelebilir.

Onun dışında Razer Orochi shape'inde olan M820DC modeli var, ben de kullanıyorum. Fiyatına göre çok çok iyi bir mouse fakat şekil açısından pek beğenmiyorum, elinize uygunsa ama kesinlikle öneririm.

Genelde indirime giriyor, hediye kartınla 600-700 TL civarına gelebilir.

Onun dışında Razer Orochi Shape'inde olan M820DC modeli var, ben de kullanıyorum. Fiyatına göre çok çok iyi bir mouse fakat şekil açısından pek beğenmiyorum, elinize uygunsa ama kesinlikle öneririm.

Zamanında Rival 3 Wireless almıştım çabuk bozuldu garanti hiç yardımcı olmadı iade falan yaptılar mağdur oldum. Bu farenin de bu tip şikayetleri varmış çalışmama kasma donma etme falan öyle şeyler yaşar mıyım?

Zamanında Rival 3 Wireless almıştım çabuk bozuldu garanti hiç yardımcı olmadı iade falan yaptılar mağdur oldum. Bu farenin de bu tip şikayetleri varmış çalışmama kasma donma etme falan öyle şeyler yaşar mıyım?
Bahsettiğiniz sorunların hiçbirini yaşamadım, çok nadir de olsa küçük takılma hissiyatı oluyor ama benim için bir sorun teşkil etmiyor. Amazon da müşteri hizmetleri konusunda Türkiye'deki en iyi firma, hiçbir kuşkunuz olmasın Amazon'dan alırken. Yukarıda arkadaşın attığı konuda bazı arkadaşlara ürünü almadan para iadesi yapmışlar hatta.

1 aya yakın süredir kullanıyorum, 2 defa şarj ettim toplam. Işık kapalı şekilde kullanıyorum tabi, onun da büyük etkisi var. Uygulama arayüzü de gayet iyi, oldukça sade ve anlaşılır. Yakın zamanda detaylı bir inceleme yapmayı düşünüyorum zaten.

1697043630504.png

Geri
Yukarı