600 TL'ye kadar Kasa Tavsiyesi

Kasa P350X ise alacağın iki 140MM Noctua fanı öne hava alacak şekilde takıp kalan 120MM fanları üst ve arkaya egzoz olarak takabilirsin. 120 MM fanların bir tanesi boşa çıkacak hava soğutucu kullanırsan boşa çıkan tek fanı hava soğutucuya ek olarak takarsın.
Son bir soru daha soracağım. Sizce Enermax modelinden 3 adet almak mı daha mantıklı yoksa 2 adet Noctua mı? Zalman fanların kıytırık olduğunu düşünüyorum.
Bir de şöyle bir şey alsam anakarta bağlasam, nasıl çalışır? Tek bir fanmış gibi üçünü aynı anda mı kontrol ederim? Fanların aldığı güç düşer mi?

Öyle yapsan daha iyi olur. Ufak bir araştırma yaptım önerdiğim Noctua fanların daha çok radyatörle birlikte kullanıldığını öğrendim. Sen kasa için kullanacağından iyi sonuç alamayabilirdin. Noctua iptal edip Enermax alabilirsin. Çoklayıcıyı sonraya bırak önce fanları al. Bazı fanların içerisinden buna benzer çoklayıcı çıkabiliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı