1000 TL'ye kadar kasa tavsiyesi

• Konuyu başlatan Nexai
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 3B
Bütçe
500-1000

Nexai

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar,

Mevcuttaki kasamı değiştirmek istiyorum. Fiyat aralığım 500-1000. mevcuttaki kasamın toz filtresi olmaması nedeniyle içerisinde aşırı toz girmektedir. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kasa: Xigmatek astro.
Anakart: ASUS ROG STRIX X570-F GAMING.
Ekran kartı: ASUS ROG STRIX 2060S super 8 GB O.C.
RAM: Corsair Vengeance 2×8 GB.

Şunu yeni gördüm çok hoşuma gitti;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CM H500 - NZXT H510i - Phanteks Eclipse P400A RGB

Şunu yeni gördüm çok hoşuma gitti;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

acaba ileride sistem yükseltmede sıkıntı çıkartır mı boyut olarak? o takıldı yoksa kasa çok güzel duruyor.

Ne gibi mesela hocam tam anlayamadım? Sitesinde belirtilen özelliklerde ve uyumlu her parçayı (fiziksel olarak içine sığabilen) takabilirsiniz.

Fiyatıda çok iyi haklısın alacağım parçayı buraya göre ayarlamak lazım. düşüneceğim bu kasayı :) Var mıdır başka tavsiyeniz?

@Nexai Yazdım zaten :)

Ek olarak; MB511 de güzel mesela. Kasa işi çok görece bir kavram hocam. Size markaları yazayım ve sitelerine girip modellere bakın. Gözünüze hoş gelenlerden birkaç tane aday seçin ve bize sorun derim. Önü mesh olup manyetik toz filtreleri olduktan sonra pek sorun olmuyor ama yine de isterseniz sorun tabi.

NZXT
Corsair
Phanteks
Cooler Master

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı