600 TL'ye kadar Kasa Tavsiyesi

Peki Arctic Bionix'den başka fan öneriniz var mıdır? Bunun için mağaza kısıtlaması yok. Tanesi 100 TL'yi geçmeyecek 2 fan önerisine açığım. Önceliğim performans ama görüntüsü de leş olmazsa iyi olur.

P350X alındı bu arada hepinize teşekkür ederim. Sırada fan. :)
Hayırlı olsun P400S aldıktan 1-2 ay sonra gibi çıktı bu kasa keşke ben alırken olsaydı.
En karizmatik ışıksız 100 Tl altında fan sanırım arctic bionix, akasa viper çirkin kalıyor yanında.
yaklaşık 3 bionix fan alabilirsin hocam öyle de düşün. Onun haricinde bulunabilirse o rakamlara Corsair Sp120 olabilir belki.

Kasa alındı, ayrıca 75 dolarlık kasaya 165 dolar kargo ödemek istemiyorum.
Kasa 140 MM destekliyorsa tanesi 98 TL'den Noctua NF-P14S PWM öneririm.
Arctic Bionix'in üzerine gözle görülür bir performans farkı mevcut mu? 30 TL fark var aralarında.

Olmasa zaten önermem. Noctua fan konusunda dünyanın en iyisi bana göre.
Peki nasıl bir hava sirkülasyonu kurmamı önerirsiniz, alırsam 2 adet alacağım. 2 adet Phanteks 120mm fanı 2 adet Zalman 120mm fan bulunacak elimde.

2 sini birden intake olarak mı ayarlamalıyım yoksa birini intake diğerini çıkış fanı mı?

Kasa P350X ise alacağın iki 140MM Noctua fanı öne hava alacak şekilde takıp kalan 120MM fanları üst ve arkaya egzoz olarak takabilirsin. 120 MM fanların bir tanesi boşa çıkacak hava soğutucu kullanırsan boşa çıkan tek fanı hava soğutucuya ek olarak takarsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı