600 TL'ye kaliteli sensörlü fare önerisi

Bütçe
Max 550-600
Onda scroll tuşunda sorun var diyorlar alıp deneyimleyen var mı bir de izlediğim inceleme de valoranta göre değil diyordu sizce de öyle mi?

Sanırım Mamba Elite alacağım Mamba Elite deneyimlerini anlatacak var mı?
2 yıldır aktif olarak kullanıyorum. Birden fazla Razer marka farem var. Ben anlamadım seni dostum. Scroll sorunu, bu sorunu, şu sorunu. Milyonlarca fare satılıyor. Adamlar bozuk fare satar mı sence? Bozuk ürün neden satsınlar? Var diyorlar, kim var diyor? Deli gibi kullanıyorum ben bu fareleri. Bozuk çıkarsa iade edersin yada değiştirirsin. Ki bozuk ve sorunlu dediğin fareler son yılların tepe nokta ürünleri, milyonlarca satılmıştır. Bu kadar favori olan farelerin sorunlu olma ihtimali? İnsanlar sorunlu olsa alır mıydı? Şu fare bu oyunla, bu fare şu oyunla uyumsuz diyemeyiz. Siz olaylara çok farklı açılardan bakmışsınız. RGB seviyorsan Mamba Elite alabilirsin. Bahsi geçen ürünlerin birbirinden tasarımları dışında çok bir farkı yoktur. Ama bir kere takmışsınız, alırsanız üründe kusur ararsınız bence Razer markasına hiç bulaşmayın. :) Bu şekilde zor alışveriş yaparsınız. Başka marka önerirler araştırısınız buda markada bozuk dersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı