600 TL'ye oyucu kulaklığı önerisi

burak1415

Hectopat
600 TL'ye oyuncu kulaklığı arıyorum ve aklımda HyperX Cloud 2 var. Ayrıca klavye olarak HyperX Alloy Elite almaya karar verdiğim için set yapmak istiyorum. Bazıları Cloud 2'nin bu fiyata alınabilecek bir kulaklık olmadığını söylediklerini gördüm. Sizce alınır mı? Önerileriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair Void Pro olabilir. Bu fiyatta ki kulaklıklar sanal 7.1 içerdiği için daha çok ses kalitesine, mikrofon kalitesine yönelin bir de stereo kalitesine. Corsair Void Pro, Arctis 5 ve Cloud 2'nin ses kalitesi olarak daha iyi diye biliyorum yanlışta olabilir. Bence alabileceğiniz kulaklık GSP 300 olmalı. 7.1 barındırmıyor ama ses kalitesi çok iyi. Türkiye üzerinden alırsanız 1000 TL gibi bir fiyatı var. Amazon üzerinden alın kargo, vergiler dahil 650 TL'ye denk geliyor.
https://www.amazon.com/Sennheiser-GSP-300-Closed-Headset/dp/B01KV3BB0S
Bunun haricinde Razer Kraken 7.1 V2 ve Man O'War var.
https://www.amazon.com/RAZER-OVERWA...&qid=1541432853&sr=8-5&keywords=razer+manowar bu 623 TL'ye denk geliyor. Gerçek 7.1 mi tam bilmiyorum.

Son düzenleme:
Cloud 2 yıllandı artık, ben indirim kovalayıp Arctis 5 al derim. "Dolar kurundan önce" 450 liraydı, 650 olmuş şimdi...

Cloud 2'nin yıllandığı falan yok ses ürünleri yıpranmaz. Void Pro veya Cloud 2 öneririm.

CORSAIR Void PRO 472 TL'ye geliyor. Bence gayet iyi fiyat.
Corsair Void Pro sanal 7.1 değil miydi? Bir de bu ManO'War ve Kraken V2 Amazon üzerinden sipariş edilirse ki 90 gün de geliyor sanırım çok ucuza geliyor Türkiye fiyatına göre. Bence gerçek 7.1 ise değer. 620 TL'ye.

Corsair Void Pro sanal 7.1 değil miydi? Bir de bu ManO'War ve Kraken V2 Amazon üzerinden sipariş edilirse ki 90 gün de geliyor sanırım çok ucuza geliyor Türkiye fiyatına göre. Bence gerçek 7.1 ise değer. 620 TL'ye.
Hayır sanal 7.1 destekliyor. Ben önermiyorum ama insanlar genelde sanal 7.1 istedikleri için önerdim. Ben olsam bu bütçeye düşünmeden bunu alırdım :

Sennheiser GSP 302 Closed Back Gaming Headset 620₺

İstisnai bazı durumlar haricinde set yapınca ekstra bir performans almıyorsunuz. Cloud II konusunda bir fikrim yok bir şey diyemem. Ben Arctis 5'i öneririm. Sennheiser GSP 350 kullanıcısı olarak Sennheiser'ı ses ve mikrofon kalitesi iyi olsa da kablosundan ötürü tavsiye etmiyorum. Ben de Arctis 7 için indirim kovalıyorum onu alacağım. Kulaklığımı satabilirsem indirim beklemeden alacağım ya da nanokatalog'dan Plantronics RIG500E siparişi vereceğim.

Cloud 2'nin yıllandığı falan yok ses ürünleri yıpranmaz. Void Pro veya Cloud 2 öneririm.

CORSAIR Void PRO 472 TL'ye geliyor. Bence gayet iyi fiyat.
:) Yıllanır. Görsel olarak yıllanır, teknolojik olarak yıllanır. Yıpranmayla ilgili bir şey yazdığımı görmüyorum zaten...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı