600 TL'ye PSU seçimi

1Emin1

Hectopat
Arkadaşlar, ben uzun zamandır PC toplamaya çalışıyorum ama şu GPU sıkıntısından dolayı tamamlanmadı PC ve aynı şekilde PSU için ise benim alacağım modelinin stoğu yoktu oda yeni gelmis ama ben baktimda fiyat 700TL idi şu an 1K civarinda. Ben de dedim ki illa Gold olmasin bronz olsun dedim ve GPU olarak da şu an idarelik alacağım ve ilerdede cok güçlü GPU almam diye düşünüyorum bu yuzden 650W 80+ Bronze yeter diye düşünüyorum . Simdi ise sizce seçtigim 4 modelden hangisi neden iyi/kotu yazarsaniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ben uzun zamandır PC toplamaya çalışıyorum ama şu GPU sıkıntısından dolayı tamamlanmadı PC ve aynı şekilde PSU için ise benim alacağım modelinin stoğu yoktu oda yeni gelmis ama ben baktimda fiyat 700TL idi şu an 1K civarinda. Ben de dedim ki illa Gold olmasin bronz olsun dedim ve GPU olarak da şu an idarelik alacağım ve ilerdede cok güçlü GPU almam diye düşünüyorum bu yuzden 650W 80+ Bronze yeter diye düşünüyorum . Simdi ise sizce seçtigim 4 modelden hangisi neden iyi/kotu yazarsaniz sevinirim.

Silver Stone güzeldir bana göre, ama diğerleri de gayet iyi.

Arkadaşlar, ben uzun zamandır PC toplamaya çalışıyorum ama şu GPU sıkıntısından dolayı tamamlanmadı PC ve aynı şekilde PSU için ise benim alacağım modelinin stoğu yoktu oda yeni gelmis ama ben baktimda fiyat 700TL idi şu an 1K civarinda. Ben de dedim ki illa Gold olmasin bronz olsun dedim ve GPU olarak da şu an idarelik alacağım ve ilerdede cok güçlü GPU almam diye düşünüyorum bu yuzden 650W 80+ Bronze yeter diye düşünüyorum. Simdi ise sizce seçtigim 4 modelden hangisi neden iyi/kotu yazarsaniz sevinirim.

Sisteminiz nedir belki 550W da yeterlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı