600 TL'ye uçak fotoğrafı çekmek için dürbün önerisi

umex

Centipat
Yer
Burdur/Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 11 16 gb ram RTX 1650 ti i5 10. nesil
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar merhaba, ben uçak fotoğrafı çekmek için dürbün arıyorum. Ama ben çok kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim. Genelde uçaklar 15.000 Feet'de uçuyorlar. Bütçem 600 TL maksimum.
Söyle bir şey istiyorum.

Sadece telefon + teleskop ile yeterince iyi bir performans alabileceğinizi sanmam. Ayrıca teleskop tecrübem olmasa da bu fiyat aralığındaki ürünlerin pek kaliteli ve dayanıklı olmayacağını sezebiliyorum

Sadece telefon + teleskop ile yeterince iyi bir performans alabileceğinizi sanmam. Ayrıca teleskop tecrübem olmasa da bu fiyat aralığındaki ürünlerin pek kaliteli ve dayanıklı olmayacağını sezebiliyorum.

Hocam çok bütçem yok ayrıca telefonum Note 11 Pro kamerasının 10X Zoom'u var ama cok kalitesiz oluyor Zoom ile sizce bu telefona nasıl dürbün takabilirim?

Hocam çok bütçem yok ayrıca telefonum Note 11 Pro kamerasının 10X Zoom'u var ama cok kalitesiz oluyor Zoom ile sizce bu telefona nasıl dürbün takabilirim?
Özel apartları vardır onlarla takarsınız ama ben yine size diyeyim öyle çok yakından net bir görüntü alınamaz bu ekipmanlarla.

Geri
Yukarı