6000-5500 TL Monitör dahil sistem toplama

Tuna Çobanoğlu

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar; başlıkta da belirttiğim gibi 5500-6000 lira fiyat aralığında monitor dahil bir sistem arıyorum. Bu konularda çok bilgili değilim. Sadece oyun amaçlı toplamak istediğim için vereceğim fiyatın tam karşılığını almak istiyorum. Forumda benzer konulara baktım ancak tam karar veremedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Güzel sağlıklı bir sistem oldu. Monitör VA panel yanlış hatırlamıyorsam. Işine yaradiysa beğenmeyi unutma.

@elrici hocam topladığınız sistem güzel olmakla birlikte daha uygun yerlerden seçilebilir. Arkadaş direk sipariş verecek olursa fiyat olarak mağduriyet yaşamasın. Örneğin koyduğunuz kasanın yaptığını 700 liralık bir kasada yapabilir. Anakart olarak farklı sitelerde B450M S2H modeli 170 lira kadar daha ucuz. Bunlara dikkat edilerek ekran kartı 1660Ti olarak yükseltilebilir. Depolama alanı da yükseltilebilir.

Bütçe sınırsız veya çok yüksek değil o sebeple bunları da göz önünde bulundurmak gerek diye katkıda bulunmak istedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı