Diğer 6000-7000₺ RTX 3070 Ti sisteme monitör önerisi

Tolga.0

Decapat
Merhaba arkadaşlar,
Öncelikli kaliteli ve düzgün bir monitör almak istiyorum, bütçem 7K'ya kadar.

Bilgisayarda genelde film/dizi izlemek ve araştırma yapsam da oyun da oynuyorum.

Monitörün sahip olmasını istediğim özellikler şu şekilde:
-IPS panel tipi (önemli)
-Yansıma önleme (önemli değil)
-Ekran boyutu ön planda olmalı (benim için) büyük olmalı (ne kadar büyük o kadar iyi)
- Hz konusuna gelince 144+ Hz istesem de sırf Hz için diğer özelliklerden yoksun olsun istemem doğrusu. Yine de çok düşmemek lazım hani ;d
- Çözünürlükte 4K olsa çok iyi olur.

PC sistem özelliklerim:
i5 12600.
RTX 3070 Ti OC.
16 GB RAM.

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler...

4K o sisteme fazla gelir.

Dün 5600TL'ymiş Akakçe'ye göre ekstra 1500TL vermeye gerek var mı?

Ne zaman 5600'e düşmüş. Ben 3 ay önce 7000'e aldım. Çoğu monitörün fiyatının artmasına rağmen bu hala aynı fiyatta. Ve 2K monitörlerin F/P monitörü.

Hocam ben sadece gördüğümü söyledim kazara falan olmadıysa indirim veya kampanyadan 1500TL gibi daha az ücrete alınabiliyorsa arkadaş öyle alsın diye. 1500 TL az bir para değil sonuçta bir kulaklık fare alabilir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    46,2 KB · Görüntüleme: 11
Hocam ben sadece gördüğümü söyledim kazara falan olmadıysa indirim veya kampanyadan 1500TL gibi daha az ücrete alınabiliyorsa arkadaş öyle alsın diye. 1500 TL az bir para değil sonuçta bir kulaklık fare alabilir.
Haklısınız. Koyulurken yanlışlıkla o fiyatta konulmuş olunabilir sonradan arttırmış olabilirler. Alan olduysa helal olsun. Burada da o konu hakkında dün bir şey dönmedi sanırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı