3070 Ti sisteme 7000 TL monitör önerisi

rüzocux

Hectopat
Merhaba kasadan sonra monitör için başlık açıyorum. Alacağım kasada ekran kartı RTX 3070 Ti olacak. 2K 165 Hz özellikli monitör önerilerinizi alabilir miyim?

Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam bu bütçe civarında elle tutulur 2-3 ürün vardı, hepsinin ya stoğu bitmiş ya da fiyatları inanılmaz derecede uçmuş.
Bütçede oynama olursa şu monitöre göz atın LG UltraGear 27 inç 27GL83A-B Oyun Monitörü QHD, 2560 x 1440, IPS, 144 Hz, 1ms, AMD Radeon Freesync : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Stoklar yenilenir ise bu Asus TUF Gaming VG27AQZ 27" 1ms WQHD IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

ve Cooler Master GM27-FQS ARGB 27" 1ms QHD FreeSync Pivot IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu monitörler aklınızda olsun ikiside iyidir, 6.500-7 bin tl bandında satılıyordu bir anda stoklar tükendi büyük ihtimal fiyatlarına zam gelecek.

Neden?

Hocam bu bütçe civarında elle tutulur 2-3 ürün vardı, hepsinin ya stoku bitmiş ya da fiyatları inanılmaz derecede uçmuş.
Bütçede oynama olursa şu monitöre göz atın LG UltraGear 27 inç 27GL83A-B Oyun Monitörü QHD, 2560 x 1440, IPS, 144 Hz, 1ms, AMD Radeon Freesync : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Stoklar yenilenir ise bu Asus TUF Gaming VG27AQZ 27" 1ms WQHD IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ve Cooler Master GM27-FQS ARGB 27" 1ms QHD FreeSync Pivot IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu monitörler aklınızda olsun ikisi de iyidir, 6.500-7 bin TL bandında satılıyordu bir anda stoklar tükendi büyük ihtimal fiyatlarına zam gelecek.

Attığınız linklerdeki ASUS çok hoşuma gitmişti ama tek bir yerde sıfır buldum. Onda da kutusu hasarlı diye alsam mı bilemiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı