6000-7000 TL monitör tavsiyesi

Bütçe
Max 7000

boss22

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2K 27" bir monitör arıyorum tavsiyelerinize acıgım, oyun odaklı kullanacagım uzun seneler götürecek bir model arıyorum. Benim buldugum monıtorler bunlar.

Bu monıtorlerden hangisini önerirsiniz varsa kendi tavsiyelerinizi yazabilir misiniz teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe biraz artabilirse bunlar güzel monitörler. Yukarıdakiler hakkında bir bilgim yok.
Dell S2721DGFA
LG 27GN880-B

Aralarında en mantıklısı ViewSonic olarak gözüküyor. Ben de PS5'im için bakıyordum aynı modele. Bugün yarın sipariş vermeyi düşünüyorum.

Bütçe biraz artabilirse bunlar güzel monitörler. Yukarıdakiler hakkında bir bilgim yok.
Dell S2721DGFa.
LG 27GN880-B

Onerdiginiz Dell S2721DGFa modeli çok hoşuma gitti, bütçeyi biraz zorlayacak ama sanırım bunu alacagim. Alttaki model beni bayağı bir aşıyor :)

Aralarında en mantıklısı ViewSonic olarak gözüküyor. Ben de PS5'im için bakıyordum aynı modele. Bugün yarın sipariş vermeyi düşünüyorum.

Bu modelle ilgili tepki süresi çok diyorlar, ben de bu yüzden kararsız kaldım yoksa kağıt üstünde monitör güzel duruyor. Vaat edileni veremiyor gibi birçok yorum gördüm o yüzden kararsız kaldım. 6 bin lira az bir para değil boşa gitmesindense biraz daha koyar iyi bir şey alırım diye düşünüyorum.

Dell S2721DGFa.
LG 27GN880-B

Hocam onerdiginiz Dell modelini aldım teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı