6000-7000 TL sistem önerisi

i5-3470 de 6MB L3 ön bellek bulunuyor. Eğer Valorant FPS değeri senin için önemliyse önbellek değeri yüksek sağlam bir işlemci bulmalısın. FPS oyunları işlemci istiyor yani. Ayrıca işlemcin DDR3 RAM destekliyor bu sistemi alıp nereye kadar gidebilirsin bilmiyorum. Ayrıca Valorant her güncellemede optimizasyonun içine eden bir oyun. FPS'in her zaman
+150 olmayabilir.

i5-3470 de 6MB L3 ön bellek bulunuyor. Eğer Valorant FPS değeri senin için önemliyse önbellek değeri yüksek sağlam bir işlemci bulmalısın. FPS oyunları işlemci istiyor yani. Ayrıca işlemcin DDR3 RAM destekliyor bu sistemi alıp nereye kadar gidebilirsin bilmiyorum. Ayrıca Valorant her güncellemede optimizasyonun içine eden bir oyun. FPS'in her zaman
+150 olmayabilir.
haklısın ama bu bütçeye 0 bu kadar olur daha iyisi varsa söyle kral 2. el istemiyorum

Haklısın ama bu bütçeye 0 bu kadar olur daha iyisi varsa söyle kral 2. el istemiyorum.

2. el istemiyorsan başka bu bütçeye sistem bilmiyorum. Ekonominin hali malum. Zamanın varsa bütçeni en azından 9K seviyesine çekmek daha iyi olur. Geç kalmaman da lazım. Ekonomi paradoksa sokuyor. İyi sosyaller.

Geri
Yukarı