6000-7000 ₺ sistem önerisi

Monitör yok, bir de i3 işlemci. Sanırım laptop almak daha mantıklı, aynı fiyatlara i5 işlemcili laptoplar var.

Bu sistem ikinci önerdiğiniz sisteme göre bariz ucuz. Neden ve hangisi alınmalı?

İş i3 i5 diye gitmiyor maalesef. Deskop i3 mobil i5'i tokatlar ki 10100F taş gibi işlemci. Ayrıca bütçe zorlanacaksa ilk sistem gayet güzeldir hiç üzmez.

İş i3 i5 diye gitmiyor maalesef. Deskop i3 mobil i5'i tokatlar ki 10100F taş gibi işlemci. Ayrıca bütçe zorlanacaksa ilk sistem gayet güzeldir hiç üzmez.
Peki diyelim ki ilerde i5 işlemci upgrade yapmak istedim, bu mümkün mü? Sadece işlemci değil ekran kartıda. Ayrıca sorunsuz bir şekilde upgrade oluyor mu? Bu arada ilk olanı stokta yokmuş

Son düzenleme:
Peki diyelim ki ileride i5 işlemci upgrade yapmak istedim, bu mümkün mü? Sadece işlemci değil ekran kartıda. Ayrıca sorunsuz bir şekilde upgrade oluyor mu? Bu arada ilk olanı stokta yokmuş.

Evet direkt olarak çıkar tak yapabilirsiniz sistem yükseltmeye açık. Sadece anakart pinlerine uygun modeller olmalı. Örnek veriyorum 10400F, 10700 gibi 10. nesil işlemcileri destekleyen bir anakarttır. Ekran kartı olarak istediğini modeli takabilirsiniz.

Evet direkt olarak çıkar tak yapabilirsiniz sistem yükseltmeye açık. Sadece anakart pinlerine uygun modeller olmalı. Örnek veriyorum 10400F, 10700 gibi 10. nesil işlemcileri destekleyen bir anakarttır. Ekran kartı olarak istediğini modeli takabilirsiniz.
Stoklara 1-2 ay içinde tekrar gelir mi acaba? Başka bir sistem öneriniz var mı?

Stok konusunda bir şey demek yanlış olur isterseniz gün içinde sorup öğrenin. 1660 sistemlere bakabilirsiniz şu an halihazırda aklımda bir sistem yok fakat gün içinde göz atarım.
1650 alınmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı