6000-7000 TL'ye monitör dahil Intel sistem önerisi

Bütçe
6000-7000

Prohibidabido

Femtopat
Merhaba arkadaşlar,

6000-7000 TL arası bir fiyat aralığında kardeşim için sistem toplayacağım. İşlemci AMD kullanmak istemiyorum, o yüzden Intel bulunan bir sistem önerebilirseniz güzel olur. Teşekkürler. :)

Hocam bu bütçede AMD sistem toplamak daha mantıklı olur. Monitör dahil olmasaydı Intel toplanabilirdi ancak o monitör işi bozuyor :D

AMD tercih etmemenizin sebebi nedir hocam? Bu bütçelerde kısmen AMD daha F/P oluyor.

Hocam AMD işlemcilerin çok fazla ısındığını gördüm birkaç kez o yüzden çok sıcak bakamıyorum.

Niye herkes Intel peşinde anlamıyorum. AMD işlemciler bana göre daha fiyat performans.

Intel'in performansını daha çok beğeniyorum hocam.

Önerdiğiniz sistemde 1660 yerine farklı bir ekran kartı takabiliyor muyuz acaba baktım ama göremedim hocam.

Hocam bu bütçede AMD sistem toplamak daha mantıklı olur. Monitör dahil olmasaydı Intel toplanabilirdi ancak o monitör işi bozuyor :D.

Zorluyoruz sınırları hocam :D.

Hocam AMD işlemcilerin çok fazla ısındığını gördüm birkaç kez o yüzden çok sıcak bakamıyorum.

Intel'in performansını daha çok beğeniyorum hocam.

Önerdiğiniz sistemde 1660 yerine farklı bir ekran kartı takabiliyor muyuz acaba baktım ama göremedim hocam.

Zorluyoruz sınırları hocam :D.

Sen ısındığını gordun ama bir de kullanana sor bakayım onu yanlış bilgiler öğrenmişsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı