6000-7500 TL TV önerisi

@Leon Dayı Hocam size attığım televizyonların linklerine baktınız mı? Bütçenize göre 43 inç ve 50 inç televizyonlar varken Avox'un televizyonu 65 inç, ve özellik olarak iyi. Araştırabilirsiniz, uzun zamandır üretim yapan bir Türk markasıdır.

Vatan mağazasında bütçenize uyan 2 model:
LG 32LQ63006LA 32inç 82cm FHD webOS Smart Tv,Uydu Alıcılı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

MediMarkt mağazasında bütçenize uyan 2 model:

Eğer beğenmediyseniz Recep Baltaş önerse bile başka öneremez. Dediğiniz mağazalarda bütçenize uyan tek modeller bu. Size kalmış, ben olsaydım mağaza ve marka sevdası için güzel televizyon almak varken daha küçük boyutlu almazdım.

@Leon Dayı hocam size attığım televizyonların linklerine baktınız mı? Bütçenize göre 43 inç ve 50 inç televizyonlar varken Avox'un televizyonu 65 inç, ve özellik olarak iyi. Araştırabilirsiniz, uzun zamandır üretim yapan bir Türk markasıdır.

Bence de resmen sinema kadar Avox televizyon varken LG veya Samsung'un kötü televizyonları alınmaz. Hem de Türk markası sonuçta, servisleri falan fazladır.

@Leon Dayı Hocam size attığım televizyonların linklerine baktınız mı? Bütçenize göre 43 inç ve 50 inç televizyonlar varken Avox'un televizyonu 65 inç, ve özellik olarak iyi. Araştırabilirsiniz, uzun zamandır üretim yapan bir Türk markasıdır.

Ailem sadece Samsung veya LG alacak. Bence mantıklı tercih yapıyorlar. Ya alttaki gibi veya diğer alttaki gibi sayfa görünümü istiyorum. Smart TV olan resmin aynısı ailemizde Arçelik Smart TV kullanan kişi de var. Ve TV'ye göz attım bizzat onlarda uygulama ve içerik olarak herkesin kullandığı uygulamalar neredeyse var.

Ekran görüntüsü 2022-08-08 131155.png

Ekran görüntüsü 2022-08-08 131423.png

@XEfe.Bey Hocam neden beğenmeme attınız?

Ailem sadece Samsung veya LG alacak. Bence mantıklı tercih yapıyorlar. Ya alttaki gibi veya diğer alttaki gibi sayfa görünümü istiyorum. Smart TV olan resmin aynısı ailemizde Arçelik Smart TV kullanan kişi de var.

Eki Görüntüle 1478326

Eki Görüntüle 1478331
MediaMarkt ve Vatan'da bütçenize uyan tek modelleri attım. Başka yok, belki farklı sitelerde bulursunuz ama sadece o mağazaları istiyorsanız attıklarımdan birini alın.

Servis olarak Samsung ve Lg daha fazla, ayrıca Samsung ve Lg üretimi televizyonlar uzun ömürlüdür, kötü değildir. Avox'u önermenin sebebi hem uygun fiyatlı, hemde Türk markası olmasıdır. Çevremde Avox marka ürün kullanıp bir sıkıntı yaşayan görmedim, o yüzden önerdim.

Ailem sadece Samsung veya LG alacak. Bence mantıklı tercih yapıyorlar. Ya alttaki gibi veya diğer alttaki gibi sayfa görünümü istiyorum. Smart TV olan resmin aynısı ailemizde Arçelik Smart TV kullanan kişi de var. Ve TV'ye göz attım bizzat onlarda uygulama ve içerik olarak herkesin kullandığı uygulamalar neredeyse var.

Eki Görüntüle 1478326

Eki Görüntüle 1478331
Siz evin neresine alacaksınız televizyon, çok uzun saatler kullanacak mısınız? Bazı insanlar var televizyonunu hiç kapatmıyor mesela.

MediaMarkt ve Vatan'da bütçenize uyan tek modelleri attım. Başka yok, belki farklı sitelerde bulursunuz ama sadece o mağazaları istiyorsanız attıklarımdan birini alın.

Attığınız iki model hoşuma gitti. Bunların YouTube'da inceleme videosu var mı? Ve alırsam içerisinde ki uygulamalar 8-9 yıl güncel kalır mı? 2015'te alınmış Arçelik Smart TV (A40-LW-8376) kullanıyoruz tüm uygulamaların (YouTube, Yemeksepeti ve Facebook vs) desteği kesilmiş. Bu TV'lerde böyle sorun yaşar mıyım?

Servis olarak Samsung ve LG daha fazla, ayrıca Samsung ve LG üretimi televizyonlar uzun ömürlüdür, kötü değildir. Avox'u önermenin sebebi hem uygun fiyatlı, hem de Türk markası olmasıdır. Çevremde avox marka ürün kullanıp bir sıkıntı yaşayan görmedim, o yüzden önerdim.
Samsung ve LG'nin servisinin daha fazla olduğunu herkes bilir. Koca marka sonuçta bi' zahmet olsun. Avox Türkiye'de olan bir marka olduğu için servisi fazladır dedim. Yani sorun çıkarsa hallederler anlamında. LG veya Samsung'la karşılaştırmadım. Hem de vatan da ve MediMarkt'a olan modeller genel olarak eski. Hatta 720p olan var.

Samsung ve LG'nin servisinin daha fazla olduğunu herkes bilir. Koca marka sonuçta bi' zahmet olsun. Avox Türkiye'de olan bir marka olduğu için servisi fazladır dedim. Yani sorun çıkarsa hallederler anlamında. LG veya Samsung'la karşılaştırmadım. Hem de vatan da ve MediMarkt'a olan modeller genel olarak eski. Hatta 720p olan var.
Salon için alacaklarsa Avox alsınlar, kocaman televizyon bütün aile izlerler. Hem smart özelliği'de var, ayrıca 4K görüntü kalitesi var. Ama oturma odası için Toshiba veya Lg alabilirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İncelemesi bu kanalda mevcut. 8-9 yıl garanti çalışır mı bilemem çünkü teknoloji gittikçe daha hızlı gelişiyor. Kim bilir belki çok eski kalır bu modeller. Attığım modeller arasında en iyisi bu LG.
Hem 4K, hem de daha güncel.

Geri
Yukarı