6000 TL Samsung TV önerisi

ImFragile

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar arkadaşlar. Başlıkta anlaşılacağı üzere Samsung marka TV önerisi bekliyorum. Bütçe 5000-6000 arası. TV'den anlayan arkadaşları bekliyorum yoruma. 1 ay içinde alınacak.

Kullanım amacı günlük kullanım. YouTube, Netflix gibi uygulamalar. Oyun amaçlı kullanılmayacak.

Belirlediğiniz bütçeye göre 50 inç olarak belirlediğinizi farz ediyorum.
İlla ki Samsung olacaksa şu ürün:

Yoksa kesinlikle bu ürüne bakın:

Önemli Ekleme: QE-50Q60T modelinde QLED teknolojisi ve dahası özelliklere sahipken, neden sadece UHD ve kısıtlı özelliklere sahip olan UE-50TU8000/UE-50TU8500 modellerini öneriyorsunuz ki? Yapmayın etmeyin lütfen.
Bakınız:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Belirlediğiniz bütçeye göre 50 inç olarak belirlediğinizi farz ediyorum.
İlla ki Samsung olacaksa şu ürün:

Yoksa kesinlikle bu ürüne bakın:

Önemli Ekleme: QE-50Q60T modelinde QLED teknolojisi ve dahası özelliklere sahipken, neden sadece UHD ve kısıtlı özelliklere sahip olan UE-50TU8000/UE-50TU8500 modellerini öneriyorsunuz ki? Yapmayın etmeyin lütfen.
Bakınız:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşın başlıkta belirttiği marka ve içerikte söylediği bütçeye göre şuan kullandığım ve memnun olduğum modeli tavsiye ettim. Yapmayın etmeyin ne demek? Hakaret mi ediyoruz yanlış mı yönlendiriyoruz? Ayrıca 50tu8000 5200 tl civarı iken 50q60t 6000 tl civarı. Fark edersen aradaki tek fark görüntü özellikleri değil. Bırakta 800 tl farka değer mi değmez mi konu sahibi karar versin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı