6000-8000 TL arası sistem toplama

Bütçe
8 bin tl
@orinafore
AMD ekran kartı önermiyorum. Ayrıca Rampage'in hiçbir ürününü önermiyorum.

Afedersiniz rahatsız olmazsanız bir sorum daha var, verdiğiniz sistemi tek bir siteden alacağım şekilde linkler atsanız ve sepete koyup tek yerden alsam çünkü bu şekilde bir sürü üyelik ve prosedürle uğraşacağım mümkün mü acaba teşekkürler...

Bir de bu klavye buna uygun mu veya beyaz ince laptop tuşlu bu fiyata yakın optimum fiyat performans bir klavye önerir misiniz?

Son düzenleme:
@orinafore
Tek bir siteden alırsanız pahalı olacaktır. Klavye hakkında bilgim yok.

İlginiz için teşekkür ederim birkaç sorum daha oluştu:
1-monitör ve kasanın renklerini mavi yapabiliyor muyum?
2-ssd 480 gb ın yanında hdd var mı yok mu varsa onu söküp bir 500gb daha ssd takmamı önerir misiniz?
3-2005 den önceki nostaljik oynadığım eski oyunları da (age of empires, ccg, caesar 3 gibi) çalıştırır mı?

@orinafore
Rica ederim.

1- Monitörü anlayamadım ancak kasanın fanlarının rengini mavi yapabiliyorsunuz.

2- HDD koymadım. Sistemde sadece 480 GB SSD var. Dilerseniz ileride HDD veya SSD ekleyebilirsiniz.

3- Çalıştıracağını düşünüyorum.

@orinafore
Rica ederim.

1- Monitörü anlayamadım ancak kasanın fanlarının rengini mavi yapabiliyorsunuz.

2- HDD koymadım. Sistemde sadece 480 GB SSD var. Dilerseniz ileride HDD veya SSD ekleyebilirsiniz.

3- Çalıştıracağını düşünüyorum.

Monitör kızıl desenli onun mavisi beyazı var mı diye sormuştum?

Ayrıca bu ssd'yi düşünüyorum acaba önerir misiniz veya daha ucuza 1tb bir ssd önerirseniz de sevinirim.
TEKNOKING/GIGABYTE RTX 2060 OC 6GB/AMD Ryzen 5 3500X/16GB DDR4/480GB SSD/Geforce RTX RayTracing PC | ITOPYA

Ayrıca bu pc sizin sisteme göre nasıl?

Ayrıca birincisi bu ssd'yi düşünüyorum acaba önerir misiniz veya daha ucuza 1tb bir ssd önerirseniz de sevinirim.
TEKNOKING/GIGABYTE RTX 2060 OC 6GB/AMD Ryzen 5 3500X/16GB DDR4/480GB SSD/Geforce RTX RayTracing PC | ITOPYA

İkincisi, bu pc sizin sisteme göre nasıl?

Üçüncüsü, sizin verdiğiniz ekran kartı 60 cm monitörde yine de ultra grafikte fifa21, nb2k20, gta5, codww2 gibi oyunları oynatır mı?

Ayrıca bu ssd'yi düşünüyorum acaba önerir misiniz veya daha ucuza 1tb bir ssd önerirseniz de sevinirim.

Ayrıca bu pc sizin sisteme göre nasıl?

Üçüncüsü, sizin verdiğiniz ekran kartı 60 cm monitörde yine de ultra grafikte fifa21, nb2k20, gta5, codww2 gibi oyunları oynatır mı?

Dördüncüsü, verdiğiniz ekran kartının ultra settings oyun ve videoda aşırı ısınmadan yanma ihtimali nedir?

birincisi, bu ssd'yi düşünüyorum acaba önerir misiniz veya daha ucuza 1tb bir ssd önerirseniz de sevinirim.

Dördüncüsü, verdiğiniz ekran kartının ultra settings oyun ve videoda aşırı ısınmadan yanma ihtimali nedir?

Birincisi, bu ssd'yi düşünüyorum acaba önerir misiniz veya daha ucuza 1tb bir ssd önerirseniz de sevinirim.

Beşincisi, POWER BOOST X-58 RGB 650W 80+ TG Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA
Bu kasayı alsam da olur mu? Sanırım 2 tane ssd slotu var?
Bunlar son sorularım birer birer cevap verebilirseniz çok sevinirim dolar kuru daha fazla artmadan almalıyım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı