6000 - 8000 TL'ye monitör önerisi

@NoobEller Monitörü satın aldınız mı acaba merak ettim. Eğer aldıysanız izlenimlerinizi paylaşır mısınız?

@NoobEller Monitörü satın aldınız mı acaba merak ettim. Eğer aldıysanız izlenimlerinizi paylaşır mısınız?
Tabii ki hocam ölü piksel mevcut geldiği için yaklaşık 1 hafta deneyimleyebildim ama bildiğim her şeyi aktaracağım.
Kararı son olarak bu üründe kılmıştık ve satın alımı yaptım. Sistemin kötü asla alma vb... yorumlara aldırış etmedim istediğim performansı gayet aldım ve hiç bir sorun yaşamadım öncelikle.

Monitörde hoparlör olmadığını elime geçtiği zaman fark ettim ve çok üzücü oldu :D Ölü piksel ile birlikte ürünü iadeye yolladım ve hoparlör bulunan bir üst cihaz satın alacağım belki.

Bunun dışında laptoptan geçmiş olduğum için beni çok rahatlattı ve kalite farkı gerçekten hissediliyordu her yöne hareket edebilme kabiliyeti gerçekten çok iyi tercih için ekstra sebep olabilir monitör kolu olmadan kullanacaksanız ben 144Hz 2K olarak tecrübe ettim HDMI 2.0 ile.

Dezavantaj olarak bir şey hissetmedim açıkçası belki curved bir monitör mü tercih etmeliydim diye düşündüm ama kullanış olarak 27 inç üzerinde fark etmedim estetik açıdan daha iyi görünüyor sadece.

Muhtemelen yakında yeni bir konu oluşturup hoparlör mevcut olan bir üst versiyon arayışına gireceğim ekstra sorun olursa sorabilirsin.

Geri
Yukarı