6000₺ laptop önerisi

İş yapmak ve arada oyun atmak için.

Bu fiyatta daha iyisi yok gibi. ( Link )
Eğer bütçeyi 1000 TL kadar arttırabilirseniz, Ryzen 5 5500U işlemcili çok daha iyi olan bu laptopu almanızı tavsiye ederim. ( Link )

Kusura bakmayın ama en önerilmeyecek bilgisayarı bulup önermişsiniz. Bu bilgisayara bu parayı vermek mantıklı değil.

Bu fiyatta daha iyisi yok gibi. ( Link )
Eğer bütçeyi 1000 TL kadar arttırabilirseniz, Ryzen 5 5500u işlemcili çok daha iyi olan bu laptopu almanızı tavsiye ederim. ( Link )

Kusura bakmayın ama en önerilmeyecek bilgisayarı bulup önermişsiniz. Bu bilgisayara bu parayı vermek mantıklı değil.

Selam hocam bende bu bütçe ile bir cihaz bakiyorum. Sizce sizin gönderdiğiniz ASUS cihaz mi yoksa bu mu?
Gündelik iş için bakıyorum. Word Excel ve Chrome filan için yani.

Son düzenleme:

Ryzen'in 5.nesil işlemcileri çok performanslı. Ayrıca Intel aldığı takdirde dahili grafik birimi tatmin etmez. Ryzen'de biliyorsunuz Vega GPU'su var. GPU şöyle dursun, işlem gücü açısından da daha iyi zaten. Eklemek istediğim son şey de; lenovo pişmanlıktır.

Selam hocam bende bu bütçe ile bir cihaz bakiyorum. Sizce sizin gönderdiğiniz ASUS cihaz mi yoksa bu mu?
Gündelik iş için bakıyorum. Word Excel ve Chrome filan için yani.

Tabii ki de ASUS. Fakat gündelik iş olarak sizin paylaştığınızı model tasarım açısından daha uygun. Ayrıca sizinki bir notebook. Huawei notebooklar hakkında bilgi sahibi değilim bu yüzden pek bir şey diyemeyeceğim ama fiyatına göre içindeki işlemci yetersiz geldi bana.

Ryzen'in 5.nesil işlemcileri çok performanslı. Ayrıca Intel aldığı takdirde dahili grafik birimi tatmin etmez. Ryzen'de biliyorsunuz Vega GPU'su var. GPU şöyle dursun, işlem gücü açısından da daha iyi zaten. Eklemek istediğim son şey de; Lenovo pişmanlıktır.

Tabii ki de ASUS. Fakat gündelik iş olarak sizin paylaştığınızı model tasarım açısından daha uygun. Ayrıca sizinki bir notebook. Huawei notebooklar hakkında bilgi sahibi değilim bu yüzden pek bir şey diyemeyeceğim ama fiyatına göre içindeki işlemci yetersiz geldi bana.

Bu da mevcut 9400₺ olmakta indirimle beraber, bu değer mi peki sizce?
ASUS'ta 2x4GB RAM varmış sanırım bu yüzden yeterli olmayabilir Chrome için bile yetersiz olabilir diye düşünüyorum.
Hocam şöyle günlük kullanım iş için vs. önerebileceğiniz tasarımı iyi bir laptop var mı peki? ASUS'u aldım ama iade edeceğim sanırım açmadan. 1x8 GB bile şu an okey ama 2x4 olmasın yani :D

Geri
Yukarı