6000 TL 24 inç gaming monitör önerisi

Bütçe
6000
G2422HS güzel cihazıdır lafım yok. Onu fark etmemişim.
Lakin fiyatını asla hak etmiyor bu monitör. Eskiden 3K bandında en çok önerdiğim monitördü.
Artık ondan daha ve daha ucuz AOC var.
Şuan 5k civarı fiyatı var. Önerdiğin AOC 24 inç modelini bulamadım. Başka bir önerin var mı ?

Şu an 5K civarı fiyatı var. Önerdiğin AOC 24 inç modelini bulamadım. Başka bir önerin var mı?

AOC 24" 24G2SPU/BK 165Hz 1ms HDMI DP FHD IPS Gaming Monitör | ITOPYA önerdiğim monitör buydu. Fakat 1K zam yemiş. 4K bandında satıldı. Seçim sonrasına ticareti bıraktığınız için güzelim ürünleri uyguna almayı kaçırdınız.

AOC 27G2SPU/BK Monitör 27 inç modeli nispeten daha ucuz. Değerlendirebilirsin.
Renk ve kalite olarak Dell'in modelinden daha iyidir.

AOC 24" 24G2SPU/BK 165Hz 1ms HDMI DP FHD IPS Gaming Monitör | ITOPYA önerdiğim monitör buydu. Fakat 1K zam yemiş. 4K bandında satıldı. Seçim sonrasına ticareti bıraktığınız için güzelim ürünleri uyguna almayı kaçırdınız.

AOC 27G2SPU/BK Monitör 27 inç modeli nispeten daha ucuz. Değerlendirebilirsin.
Renk ve kalite olarak Dell'in modelinden daha iyidir.

24 inç internet sitesinde yok. Biraz beklesem yine stoklara gelir mi acaba?

24 inç internet sitesinde yok. Biraz beklesem yine stoklara gelir mi acaba?

AOC stokları sık sık geliyor. Agon serisi biraz bekletiyor ama bu konuştuğumuz modeller epey geliyor.
İtopya ve Sinerji çokça sattı çünkü.
Takip edebilirsin. Fiyatı değişebilir ona geldiğinde bakarız.

AOC stokları sık sık geliyor. Agon serisi biraz bekletiyor ama bu konuştuğumuz modeller epey geliyor.
İtopya ve Sinerji çokça sattı çünkü.
Takip edebilirsin. Fiyatı değişebilir ona geldiğinde bakarız.

Dell'in sitesinde GtG değeri 1ms olarak gözüküyor AOC'nin GtG değeri galiba 4ms ve Dell fiyatı 4800'e güncellenmiş. Sence AOC beklemeli miyim?

Renklere takıntılıysanız AOC'tan uzak durun. Kullandığım 2 modelinde de (C27G2 VA ve 27G2 IPS) beyazlar çamur gibiydi. 4 farklı monitör markası deneyimledim, aralarında bariz derecede en kötü renklere AOC sahipti. En iyisi ise Dell oldu, bir kez daha monitör değişecek olsam Dell'den devam ederdim. Dell'den şaşmayın.

Dell'in sitesinde GtG değeri 1ms olarak gözüküyor AOC'nin GtG değeri galiba 4ms ve Dell fiyatı 4800'e güncellenmiş. Sence AOC beklemeli miyim?

MS olayına takılmayın. 1 ms gerçek bir değer değil.
Dell'in ms değeri görüldüğünden daha fazla. 4 ms üzeri.
Pazarlama taktiği için yazılıyor.
AOC dürüst yaklaşmış konuya. 4ms GtG demiş. Yani 1 ms MPRT demek istemiş.
Aynı mantığa geliyor.

4.800'e 24 inç monitör alıyorsun ama AOC 27 inç mesela ve aynı fiyat.
Seçim senin.
Üretilen yıl ve kullanılan panele göre modeller farklılık gösterir. AOC'un renkleri çoğu marka ve modeli tokatlar. Konuştuğumuz modeller için renkler çamur gibi olamaz. Öznel bir eleştiri olarak kabul ediyorum. 2 adet AOC kullandınız diye koca markayı kötüleyemeyiz. AOC'un Delta'e renk hacmi Dell'den daha başarılı.
Modeller konuşulur marka değil.

Geri
Yukarı