6000 TL bütçe ile Gaming dizüstü bilgisayar

brunmonster

Hectopat
Arkadaşlar 6000 lira bütçe ile Gaming laptop bakıyorum, asıl amaç AutoCAD - AutoCAD SAP2000 kullanmak fakat oyun da oynanacak. Aklımda iki model var zaten fakat marka güvenirliği yüzünden arada kaldım. Birinci model GameGaraj'ın (ürünlerin linkini sone ekleyeceğim) yeni bir marka olduğu için tam güvenemiyorum fakat internetlerdeki yorumlar çok olumlu. İkinci model HP Pavilion bu model de hem diğer üründen 500 lira daha pahalı hem de eskiden kalan kötü yorumlar var fakat sorunların yeni modellerde düzeltildiği yazıyor. GameGaraj'a olan asıl korkum daha yeni marka olduğu için çok teknik servis ihtiyacı olmamıştır bu yüzden mi kötü yorum yok diye şüpheleniyorum. Eğer sizin de bildiğiniz-önerdiğiniz bir model varsa söylerseniz sevinirim. Aradığım bilgisayarda 1 TB hafıza olması önemli 256 GB SSD'lerin yeteceğini hiç sanmıyorum.

Ürünler:
GameGaraj: https://www.hepsiburada.com/game-garaj-blaster-4tn-c01-intel-core-i5-9300h-8gb-256gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000UFGHE?magaza=GAME GARAJ.
HP: HP 7AM62EA Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı