6000 TL Gaming Dizüstü PC önerisi

turnmiles

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Bütçem belirttiğim gibi 6000 TL. Doktora çalışmama yardımcı amaçlı ihtiyacım var ancak almışken performanslı bir gaming laptop düşünüyorum. Hazır 11.11 ve kara cuma yakınken bana önerebileceğiniz bir şeyler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostum. Öncelikle 6000 TL bazında aman aman bir dizüstü beklememen gerektiğini hatırlatayım. Maksimum GTX 1050 Ti olur. GTX 1060lar 8000 TL'den başlıyor. pcye gelicek olursak arkadaşımın alıp gayet memnun kaldığı piyasadaki şuan mevcut olan oyunların hepsini düşük grafiklide olsa oynuyor. Bu markayı kullanıp memnun kalmayan yok denecek kadar az gerçekten iyi işler çıkarıyolar. Tek tavsiyem bilgisayarda mevcut olan RAM 8GB,senin bu RAM'i 16GB yapmanı tavsiye ederim. RAM'i yükseltince zaten fiyat istediğin limite geliyor.
Abra A5 V13.3.3 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Merhaba dostum. Öncelikle 6000 TL bazında aman aman bir dizüstü beklememen gerektiğini hatırlatayım. Maksimum GTX 1050 Ti olur. GTX 1060lar 8000 TL'den başlıyor. pcye gelicek olursak arkadaşımın alıp gayet memnun kaldığı piyasadaki şuan mevcut olan oyunların hepsini düşük grafiklide olsa oynuyor. Bu markayı kullanıp memnun kalmayan yok denecek kadar az gerçekten iyi işler çıkarıyolar. Tek tavsiyem bilgisayarda mevcut olan RAM 8GB,senin bu RAM'i 16GB yapmanı tavsiye ederim. RAM'i yükseltince zaten fiyat istediğin limite geliyor.
Abra A5 V13.3.3 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
Şu an buna bakıyordum :D
Tavsiyen çok mantıklı teşekkür ederim ancak birşey soracağım benim bir arkadaşım geçen sene n11 indirimi ile monster almıştı kendi sitesinde 7300 7600 civarında 1060 serileri var mekanik klavyeli vs n11de 500tl lik çekim var limitimi biraz zorlayıp bunu alabilirim diye düşündüm ancak tulpar serisi tek bilgisayar var acaba 11.11de kendi sitesinde bulunan diğer tulparlar olur mu bilgin var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı