6000 TL bütçe ile monitörlü PC önerisi

Bütçe
6000

YusufBerkeG

Hectopat
Evet arkadaşlar dediğim gibi bütçem var. 144Hz 1ms FreeSync mümkünse kavisli monitörlü bir PC toplamanızı istiyorum. Kendim de 600TL'ye ekipman alacağım ne alacağımı biliyorum zaten.
Ekipman bütçeye dahil değil ama ekipman önermek isteyen önerebilir. Oynayacağım oyunlar: CS:GO, pıbg Mobile, Zula. Daha çok FPS türü tercih ediyorum yayın ve render yapacağım.

Evet arkadaşlar dediğim gibi bütçem var. 144Hz 1ms FreeSync mümkünse kavisli monitörlü bir PC toplamanızı istiyorum. Kendim de 600TL'ye ekipman alacağım ne alacağımı biliyorum zaten.
Ekipman bütçeye dahil değil ama ekipman önermek isteyen önerebilir.
Kaliteli markaların 144hz, 1ms ve Curved monitörleri 1.700TL'den başlıyor. Monitör dahil bir sistem topladığınız için sadece bilgisayara 4300TL kalıyor. Açıkçası 4300TL'lik bir sistem ile 144hz'lik bir monitör kullanmak anlamsız. Benim tavsiyem ya bütçeyi arttırın, ya da 75hz monitörlere bakın.

Kaliteli markaların 144Hz, 1ms ve Curved monitörleri 1.700TL'den başlıyor. Monitör dahil bir sistem topladığınız için sadece bilgisayara 4300TL kalıyor. Açıkçası 4300TL'lik bir sistem ile 144Hz'lik bir monitör kullanmak anlamsız. Benim tavsiyem ya bütçeyi arttırın, ya da 75Hz monitörlere bakın.

Bütçemi 300-500 TL aşabilirim.

4801TL.
@enonertetanem @PanzerTR @Hangottom

4801TL.

Çok teşekkür ederim.

4801TL.

SSD kaliteli mi PSU sıkıntı çıkarır mı?

SSD kaliteli mi, PSU sıkıntı çıkarır mı?
Hadwiger'ın attığı sistemdeki PSU çok iyi durmuyor. 500W bir PSU ve kasa toplamda 550 TL. Bende bir güvensizlik oluştu. Ayrıca sertifikasız sanırım.

SSD olarak ise kullandığı SSD Patriot SSD. Bir Samsung değil ancak idare eder.

Geri
Yukarı