6000 TL Dizüstü tavsiyesi

drpenguenn

Decapat
Üniversite öğrencisiyim. Böyle fazla ağır olmayan, ödev yazı film falan izleyebileceğim aynı zamanda da estetik bi bilgisayar arıyorum. Fiyatta üst sınırım 6000 en fazla sims falan oynuyorum. Çok nitelikli bi şey aramıyorum ve pek de anlamıyorum bu işlerden o yüzden bi yerlere gidip manüple edilip kazıklanmak istemedim. Yardımınıza başvurdum. Cevaplarsanız sevinirim.

Üniversite öğrencisiyim. Böyle fazla ağır olmayan, ödev yazı film falan izleyebileceğim aynı zamanda da estetik bi bilgisayar arıyorum. Fiyatta üst sınırım 6000 en fazla sims falan oynuyorum. Çok nitelikli bi şey aramıyorum ve pek de anlamıyorum bu işlerden o yüzden bi yerlere gidip manüple edilip kazıklanmak istemedim. Yardımınıza başvurdum. Cevaplarsanız sevinirim.[/QUOTE

Fiyatın biraz üstünde;
Acer AN515-51-7383

Ancak özellikleri yakın monster bana göre daha şekil duruyor ;
Monster Abra A5 V13.4.3

Üniversite öğrencisiyim. Böyle fazla ağır olmayan, ödev yazı film falan izleyebileceğim aynı zamanda da estetik bi bilgisayar arıyorum. Fiyatta üst sınırım 6000 en fazla sims falan oynuyorum. Çok nitelikli bi şey aramıyorum ve pek de anlamıyorum bu işlerden o yüzden bi yerlere gidip manüple edilip kazıklanmak istemedim. Yardımınıza başvurdum. Cevaplarsanız sevinirim.

İncelik, performans ve kalite. Bütçenin biraz altında kalıyor ama ben bu laptopu severim. Eğer uzun süre ağır oyunlar oynayıp çok yormam diyorsan tasarım kalite olarak çok güzel bir laptop. İnce olduğundan dolayı ağır oyunlarda MSI'ın başarılı turbo fanı ile soğutulsa da az da olsa ısınabilir. Seçenek olarak düşünebilirsiniz isterseniz ama dediğim gibi bütçenizin altında kalıyor. Şu an bayaa indirime girmiş.
MSI GF63 8RC-208XTR Intel Core i5 8300H 8GB 1TB GTX1050 Fiyatı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı