6000 TL Gaming laptop önerisi

GATEAM

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba canlarım. 6000 TL civarında kadar oyun için laptop arıyorum. Önerebileceğiniz laptoplar nelerdir?

Max: 6500 TL (indirim gibi durumlarda.)

Gaming Laptoplar genelde 8000₺ bandından başlıyor, yerinizde olsam civar semtlerde ki teknoloji mağazalarını gezip ikinci el-sıfır ürünler bakmanızdır. Esnaf zaten satış olsun en azından diye çok düşük kâr payı ile güzel cihazlar bırakabiliyor.
Ben sıfır almak istiyorum derseniz şuna bakabilirsiniz aynısının 16 gb ram'lı olan ikinci elini 4.500₺ye almış daha sonra nakit ihtiyacından dolayı 4.000₺ ye satmıştım.

Merhaba canlarım. 6000 TL civarında kadar oyun için laptop arıyorum. Önerebileceğiniz laptoplar nelerdir?

Max: 6500 TL (indirim gibi durumlarda.)

Şu anki piyasa malum en ucuz oyun laptopları 7000 TL'den başlıyor o kadar biriktirmişken bir 500 daha koy Excalibur al en uygun olarak ben onu gördüm ama daha uygunu bulan varsa bilemem Excalibur hem performans hem tanınan bir marka olduğu için onu al derim aslında Monster'da alabilirsin ben şu an Monster kullanıyorum müşteri memnuniyeti harika bir sorun çıktığında hemen ilgilenirler ben bu iki markayı biliyorum uygun olarak ama Excalibur daha uygun.

Teşekkür ederim cevaplayan herkese.
5500TL.

6900'e düşüyor.

Peki bir şey sorabilir miyim 7000 TL'ye önerebileceğin laptop atmış olduğun Acer marka olan mıdır?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim cevaplayan herkese.

Peki bir şey sorabilir miyim 7000 TL'ye önerebileceğin laptop atmış olduğun Acer marka olan mıdır?

Dostum 7000 TL'ye PC alacaksan Excalibur al şu an indirim var hatta 9000'den 7000 TL'ye düşmüş bir bak istersen.

Geri
Yukarı