6000 TL GTX 1060 Sistem Toplama (Monitör Dahil)

Alsahim

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Türkolog
sistem 5649.png

Başlıkta belirttiğim gibi Haziran ayına 6000 TL sistem lazım. Mümkünse intel sistem lazım. Ben yaptım bir şeyler ama hatalı sanırım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nihayet gördüm konunu, arkadaşım öncelikle monitörün FreeSync destekli yani AMD kart desteği var. Zaten gtx 1060 yerine RX 480 almanı öneririm. Hem 8 GB hemde ileriye dönük DX12'de performansı güzel. Ve sorunun en büyüğü topladığınız yer bence, birazdan size liste yapacağım.

5000TLRYZEN1600.png

Asus VG248QE 24” 1ms (DVI+HDMI+Display) Full HD LED Oyuncu Fiyatı
Bu monitörle darboğaz yaşamazsınız.

Yorumlar için teşekkür ederim. Ancak hangi siteden topluyorsunuz da bu kadar hesaplı oluyor ve güvenilirliği nedir?

Nanokatalog ismi. Güvenilirdir.

Vatan pahalı çünkü %200 filan kâr payı alıyorlar. Elemanları da genelde iyi değil.

5000 TL'ye GTX 1070 ve R5 1600 sistem dizilir. Kalan 1000 TL ile de çok daha iyi monitör alınır.

Nanokatalog ismi. Güvenilirdir.

Vatan pahalı çünkü %200 filan kâr payı alıyorlar. Elemanları da genelde iyi değil.

5000 TL'ye GTX 1070 ve R5 1600 sistem dizilir. Kalan 1000 TL ile de çok daha iyi monitör alınır.
Nanokatalog gtx 1060 i5 7500 sistem.png
vatan 1060 sistem.png

Hocam üsttekilerden ilki nanokatolog, alttaki ise vatan bilgisayar aracılığıyla toplanan monitör hariç sistemler. Nanokatalog sitesinde uygun işlemci soğutucusu bulamadığımdan eklemedim. Arasında 325 tl fark var. Gtx 1070 takarak fiyatı yükseltmek istemiyorum. Malum bu sene üniversite bitiyor. Bütçe az bilgisayar masası , klavye-fare, oyuncu koltuğu harcamaları da var. Sizce en mantıklısı hangisi olur. Herhangi bir sorun karşısında karşımda muhatap bulabilir miyim?

Son düzenleme:
Hocam siz bana monitör hariç sadece sistem için istediğiniz bütçeyi söyleyin en iyisini dizeyim.

RX 480-580, GTX 1060'dan çok daha iyidir.

Hocam siz bana monitör hariç sadece sistem için istediğiniz bütçeyi söyleyin en iyisini dizeyim.
RX 480-580, GTX 1060'dan çok daha iyidir.

Bütçe 4500 geçmezse güzel olur. Aşağıdaki gibi yaptım ben nanokatolog'da daha hesaplı çıkar büyük ihtimal.
12312.png

Elbette daha hesaplı çıkar. O bütçeye GTX 1070 sistem dizilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı