6000 TL Intel PC toplama

Hocam bu Ryzen 5 ne kadar iyi?
Bir de AMD'nin ekran kartları da iyi mi, nividia mı AMD mi?
3600 işlemci 2080 bile besleyecek kadar güçlü. Sağlam bir işlemci ynai.
Ekran kartlarında Nvidia bir tık daha ileride. AMD ekran kartlarında yazılımsal sorunlar olabiliyor ama gözünüz korkmasın. AMD yine uygun fiyata kaliteli, güçlü ve ucuz parçalar çıkarıyor. Yazılım çözülemez bir şey değil. Hatta AMD üzerinde çalışıyor sanırsam. Ama derseniz ben RTX de kullanmak istiyorum o zaman RTX 2060 sizin için daha iyi olacaktır.

3600 işlemci 2080 bile besleyecek kadar güçlü. Sağlam bir işlemci ynai.
Ekran kartlarında NVIDIA bir tık daha ileride. AMD ekran kartlarında yazılımsal sorunlar olabiliyor ama gözünüz korkmasın. AMD yine uygun fiyata kaliteli, güçlü ve ucuz parçalar çıkarıyor. Yazılım çözülemez bir şey değil. Hatta AMD üzerinde çalışıyor sanırsam. Ama derseniz ben RTX'de kullanmak istiyorum o zaman RTX 2060 sizin için daha iyi olacaktır.

Yok hocam para yok .d

6 Bin hocam ama monitör/klavye/mouse dahil yani sistem 4500 falan olmalı.
Desenize hocam klavye,mouse falan da var diye. Klavye 350 desek, mouse 150 olsa etti 500. Monitör 750 olsa 1250 TL toplam ediyor. Geriye 4750 TL kalıyor. Onun içinde şu sistemi önereyim:
1589314196573.png

Ama bu sistemi almdan önce tavsiyem 250 TL kadar daha bütçe arttırıp SSD'yi 240 GB yapmanız. Yoksa oyun kuramazsınız. Klavye olarak Trust GXT 890, mouse olarak MSI Interceptor DS B1 önerebilirim. Monitörde LG 22MK400H-B.

Desenize hocam klavye,mouse falan da var diye. Klavye 350 desek, mouse 150 olsa etti 500. Monitör 750 olsa 1250 TL toplam ediyor. Geriye 4750 TL kalıyor. Onun içinde şu sistemi önereyim:
Eki Görüntüle 560716
Ama bu sistemi almdan önce tavsiyem 250 TL kadar daha bütçe arttırıp SSD'yi 240 GB yapmanız. Yoksa oyun kuramazsınız. Klavye olarak Trust GXT 890, mouse olarak MSI Interceptor DS B1 önerebilirim. Monitörde LG 22MK400H-B.
Sadece MSI Interceptor DS B1 yerine rampage smx r44 ü önerebilirim f/p ürünü. Geri kalanı çok doğru.

Sadece MSI Interceptor DS B1 yerine rampage smx r44 ü önerebilirim f/p ürünü. Geri kalanı çok doğru.
Rampage, James Donkey, Gamepower gibi markaları önermemeye dikkat ediyorum. Çinde üretilip marka basılan ürünler. Ben kullandığım memnun olduğum, ucuz fiyatlı ve ne olduğu bilinen MSI marka olduğundan önerdim. Cooler Master CM110'da önerebilirim.

Desenize hocam klavye, mouse falan da var diye. Klavye 350 desek, mouse 150 olsa etti 500. Monitör 750 olsa 1250 TL toplam ediyor. Geriye 4750 TL kalıyor. Onun içinde şu sistemi önereyim:
Eki Görüntüle 560716

Sistem çok güzel hocam teşekkür ederim, bu siteyi daha önce duymamıştım. Güvenilir mi? Burada alışveriş yaptınız mı veya yapan tanıdığınız var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı